בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
תקלה בדיסקאברי: האסטרונאוטים לא יכולים לקרוא אי-מייל 

תקלה בדיסקאברי: האסטרונאוטים לא יכולים לקרוא אי-מייל

 
 
חדשות נענע


למרות עשרות מיליוני הדולרים שעלה שיגור המעבורת, עדיין נשארה בעיה קטנה: תוכנת האי-מייל שפועלת על - ניחשתם נכון - מערכת "חלונות"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אחרי תשע דחיות בשיגור בגלל מזג אוויר, ואחרי ששיגורה עבר בהצלחה, נתקלים עכשיו האסטרונאוטים שעל סיפון מעבורת החלל דיסקאברי בבעיה קטנה אבל מעצבנת - הם לא יכולים לקרוא הודעות אי-מייל שנשלחות אליהם ממרכז הבקרה של נאס"א, כך מוסרת סוכנות רויטרס.

"אני לא יכול לקבל אי-מייל", התלונן אתמול בשידור רדיו האסטרונאוט ג`ון גראנספלד למרכז הבקרה, אחרי שצוות המעבורת התעורר ביום שני בבוקר. "הכל יוצא בצורה של X ו-O".

גראנספלד ניסה לסדר את הבעיה שככל הנראה מקורה באי תאימות בין תוכנת האי-מייל שרצה על מערכת חלונות, לבין מדפסת שלא ממש עובדת. "האמת שאין לנו הצעות טובות", הודיעו בצער ממרכז הבקרה של נאס"א לאסטרונאוט.

נאס"א משתמשת באי-מייל כדי להעביר לאסטרונאוטים אינפורמציה חיונית ועידכוני חדשות מהבית. בנאס"א מרגיעים שלמרות בעיות ההדפסה, ניתן לקרוא את ההודעות על המסך. בינתיים יצטרכו האסטרונאוטים, שנמצאים במשימה שעיקרה הוא תיקון טלסקופ החלל האבל, להסתדר כמה ימים בלי לקרוא את ההודעות שלהם, משימה שכל מכור אינטרנט יודע שהיא לא פשוטה, אבל אפשרית.


 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by