בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
12 אלף שוטרים בירושלים בליל המילניום 

12 אלף שוטרים בירושלים בליל המילניום

 
 
חדשות נענע

מפכ"ל המשטרה אמר היום לגלי-צה"ל כי אין למערכת הביטחון מידע על פיגוע או פרובוקציה בירושלים בליל המילניום. גם הרשות הפלסטינית תגברה את כוחות הבטחון בבית-לחם

 
 
 
 
 
 
 
 
 
המשטרה נערכת בכוחות מוגברים לשמירה על הסדר והביטחון בירושלים בליל המילניום, 31 לדצמבר. יותר מ-12000 שוטרים, חיילים ומתנדבי המשמר האזרחי יאבטחו את ירושלים החל ביום שישי שלפני המילניום ועד ליום ראשון. הכוננות המוגברת נדרשת מאחר והמשטרה צופה השתתפות גדולה במיוחד בתפילת יום שישי בהר הבית, תפילת סיום חודש הרמדאן.

בנוגע להתראות על פיגועים או פרובוקציות, אמר וילק כי אין בידי כוחות הביטחון מידע קונקרטי על קבוצה מיליטנטית או בודדים המתכוונים לבצע פיגוע או פרובוקציה בירושלים בליל המילניום. בתגובה על ידיעות לפיהן הטרוריסט אוסאמה בין לאדן מתכנן פיגוע בירושלים בליל המילניום אמר המפכ"ל כי לא ידוע על כוונה כזו "אך הנחת העבודה היא שגם בהיעדר התראה קיים הרצון לפגע".

המפכ"ל דחה את הטענות בדבר גירושם הבלתי מוצדק של התיירים האירים מישראל לפני כשבוע. "אותו מודיעין שהביא אותנו לאסור על כניסתם לישראל שריר וקיים גם היום" אמר וילק.

המשטרה הפלסטינית מתכוננת למילניום אף היא: יותר מאלף שוטרים מכל רחבי הגדה תגברו את בית-לחם בימים האחרונים והם ישהו בה עד תחילת השנה החדשה. כתב גלי-צה"ל מוסר כי בבית-לחם תוקם גם יחידת משטרת תיירות מיוחדת, שהמשתתפים בה לא יסעו נשק ותפקידם יהיה לסייע לתיירים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by