בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
קוקה קולה חוברת עם נביעות במקום מי עדן 
 
 
חדשות נענע


נביעות חתמה על הסכם שמעניק לחברה המרכזית למשקאות קלים בלעדיות בהפצת בקבוקי המים שלה ואופציה לרכישת מחצית ממניות השליטה בחברה; מי עדן המתחרה הגדולה תישאר בתחילת 2001 ללא חברת הפצה

 
 
 
 
 
 
 
 
 

חברת נביעות הודיעה היום (שלישי) על חתימת הסכם להפצת בקבוקי המים המינרליים שלה על ידי החברה המרכזית לייצור משקאות קלים, המשווקת הבלעדית של קוקה קולה בארץ.

עיתון גלובס דיווח הערב כי משה פודהוצר בעל השליטה בחברת המים המינרליים העניק לחברה המרכזית אופצייה לרכישת מחצית ממניות השליטה בנביעות תמורת 12 מיליון דולר, זאת בכפוף לכניסתו לתוקף של הסכם ההפצה, מתחילת שנת 2001.

להסכם זה תהייה השפעה גדולה מאוד על שוק המים המינרליים מכיוון שכיום משמשת החברה המרכזית כמפיצת בקבוקי המים של המתחרה הגדולה מי עדן. מי עדן מוכרת כיום בהיקפים הגדולים פי שלושה מאלה של נביעות, כאשר להפצה כמובן יש חשיבות רבה בכך. במקביל להודעה על ההסכם הודיעה קוקה קולה כי תפסיק לשמש כמפיצת מי עדן.

מי עדן, שעוד קצת יותר משנה תשאר ללא חברת הפצה, הודיעה כי בכוונתה לעבור למערך שיווק עצמאי.
סמנכ"ל השיווק של החברה, יאיר נחמד, מסר לאתר אייס, שקוקה קולה הודיעה כי תקיים את ההסכם עד תומו, כפי שנחתם. לדבריו, במי עדן שוקלים כבר זמן רב להקים מערך הפצה עצמאי והחברה מתכוונת להשקיע בכך כ-20 מיליון שקל. על פי התכנון ההפצה תתבצע ישירות לשוק הקמעונאי, תוך חיסכון בעמלות המשולמות כיום לחברה המרכזית.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by