בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ש"ס לא שילמה על ה'דיבוק' 

ש"ס לא שילמה על ה'דיבוק'

 
 
חדשות נענע

יהודית סיגאוקר, תושבת דימונה שהתפרסמה כאשר המקובל הרב בצרי ביצע בה טקס של גירוש שדים, הודתה כי הכל היה מבוים בתשלום למען ש"ס, אלא שש"ס לא שילמה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
"כל זה היה הצגה אחת גדולה. הרבנים הוליכו אותי שולל והרסו לי את החיים. הם הביאו קולות על חשבוני בבחירות, עשו כסף וזרקו אותי לכלבים" אמרה יהודית סיגאוקר, שהתחזתה למוכת דיבוק לעיתון "הארץ".

כך הסתיימה בקול ענות חלושה אחת הפרשיות שהסעירו את העולם החרדי לפני כשמונה חודשים. כזכור טענו נציגי ש"ס כי בגופה של סיגאוקר נכנס "דיבוק" בצלמו של בעלה שנפטר, והלה מדבר מגרונה וממרר את חייה. סיגאוקר הובאה אחר כבוד למשכנו של המקובל הרב בצרי בירושלים, שם ביצע המקובל טקס "גירוש שדים" שצולם בווידאו והועבר בשידור חי לתחנות הרדיו החרדיות-פיראטיות.

היום מספרת סיגאוקר כי הטקס צולם על ידי עמותת "איחוד הלבבות" שאף הפיצה קלטות וידאו של הטקס שנמכרו בכ-30 ש"ח לקלטת. שלושה שבועות לאחר הטקס, חתמה סיגאוקר אצל עורכת-דין מדימונה על הסכם עם עמותת "איחוד הלבבות" לפיו היא נותנת לעמותה את הזכויות הבלעדיות על הקלטת. בתמורה קיבלה סיגאוקר מקדמה של 15 אלף ש"ח, והבטחה ל-10 אחוז מכלל הרווחים של הקלטת. עד כה נמכרה הקלטת במאות-אלפי עותקים, אולם סיגאוקר לא קיבלה את התמלוגים שהובטחו לה.

בנו של המקובל בצרי, יצחק בצרי הכחיש את דבריה של סיגאוקר. "זה לא יכול להיות" אמר בצרי הבן "בחיים היא לא תוכל להוציא קול כזה בעצמה. הכל כתוב וחתום איתה והיא הסכימה לזה כי האמינה שזה יחזיר בתשובה הרבה אנשים".
מסיעת ש"ס טרם נתקבלה תגובה לפרשה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by