בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
החקלאים: הממשלה מביאה אותנו לפשיטת רגל 

החקלאים: הממשלה מביאה אותנו לפשיטת רגל

 
 
חדשות נענע

מתכננים הפגנה גדולה בשבוע הבא בירושלים. תשדיר לרדיו האזורי שכותרתו "אם אין חקלאות אין מדינה" נפסל על ידי הרשות השניה בנימוק של "העברת מסר פוליטי"

 
 
 
 
 
 
 
 
 

המרכז החקלאי המייצג את המגדלים החקלאים ברחבי הארץ יוצא במתקפה חריפה נגד מדיניות הממשלה הקוראת לקיצוץ בתקציב החקלאות בשנת הכספים הבאה. החקלאים מתכננים הפגנת המונים בירושלים, ביום רביעי הבא נגד הגזירות הכלכליות שלטענת החקלאים "יביאו להרס החקלאות בישראל".

תשדיר של המרכז החקלאי שאמור היה להיות משודר בתחנות הרדיו האזוריות נפסל היום מנימוקים תמוהים על ידי הרשות השניה. התשדיר שכותרתו "אם אין חקלאות אין מדינה" הזמין את החקלאים להשתתף בהפגנה בירושלים. מועצת הרשות השניה לרדיו ולטלוויזיה סירבה לשדר את התשדיר בנימוק שהוא בגדר "העברת מסר פוליטי, חברתי, ציבורי או כלכלי השנוי במחלוקת בציבור".

מרכז ארגוני המגדלים במרכז החקלאי יוסטה בלייר אמר הערב בתגובה כי זו "סתימת פיות שמתאימה למשטרים אפלים". לדבריו של בלייר "אין כל מחלוקת ציבורית על כך שהממשלה פוגעת בתקציבי החקלאות ושר האוצר עצמו מודה בכך בפה מלא". בלייר מזהיר כי החקלאות בישראל תפשוט את הרגל אם תבצע הממשלה את מדיניות הקיצוץ המתוכננת.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by