בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
כישלון לחגיגות בבית לחם. ראש העיר: ארה"ב אחראית 

כישלון לחגיגות בבית לחם. ראש העיר: ארה"ב אחראית

 
 
חדשות  נענע

אלפי תיירים הגיעו לעיר, אך הציפיות היו גדולות הרבה יותר לאחר השקעה של 200 מיליון דולר בתשתיות שבוצעה בבית לחם. מצב דומה צפוי בליל המילניום

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ראש עיריית בית לחם, חנא נאסר, מאשים את ארצות הברית כי האזהרה שפרסמה בנושא הטרור - היא זו שמרחיקה את התיירים מלהגיע לרגל חג המולד ולרגל המילניום לעיר. למרות השקעה אדירה בתשתיות ובהקמת בתי מלון לתיירים - הם העדיפו להישאר בבית.

"אנחנו יכולים להיערך לקראת התיירים כדי להבטיח את נוחותם, אבל לא יכולים לשלוט על ההודעות שמפרסמת ארצות הברית. היא עשתה את מה שנכון עבור אזרחיה", אמר נאסר. "אבל, אנחנו נשלחם מחיר כבד מבחינה כלכלית על כך".
 
 
מדובר בהודעה שפרסמה מחלקת המדינה, על פיה התבקשו האמריקאנים להיזהר בטיוליהם ברחבי העולם. זאת, מכיוון שמתקבלות התראות על פיגועים אפשריים של טרוריסטים שיכוונו כלפי האמריקאנים בערב חג המולד ובליל המילניום.

בבית לחם הוצבו יותר מ-3000 שוטרים וחיילים פלסטינים בכל האזורים בעיר ומחוצה לה במטרה למנוע בעיות אפשריות. בתי המלון והמתקנים המיוחדים שנבנו עבור התיירים - נשארו ברובם שוממים.
 
התיירים והצליינים שהגיעו לעיר, מחכים למיסה האחרונה של המילניום, שנערכת היום בכנסיית המולד. עוד לפני תחילת החגיגות, התברר כי רק מעט מהתיירים שהגיעו מתגוררים בבית לחם - רובם העדיפו לעשות את הלילות בירושלים או ביריחו.

במהלך החגיגות היום (שישי) הגיע גם ראש הרשות הפלסטינית לבית לחם, מלווה באשתו ובנו. ערפאת ברך את החוגגים, ואמר כי הוא בטוח שהאירועים יעברו בשלום ללא בעיות ביטחוניות כלשהן.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by