בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
"יש לכסות רק חלק מחובות רשת החינוך של ש"ס" 
 
 
חדשות נענע

זו אחת ממסקנות העולות דו"ח מנכ"ל המוסד לביטוח לאומי לשעבר, יוסי תמיר, שמונה כמפשר בנושא רשת החינוך של ש"ס; רוב המסקנות נוטות דווקא לטובת ש"ס; בש"ס עדיין מתכוונים להצביע נגד התקציב

 
 
 
 
 
 
 
 
 

יוסי תמיר, המפשר בנושא גירעון רשת החינוך של ש``ס, מפרסם היום (שלישי) את מסקנותיו וקובע שהסכם ההבראה שהוגש בעבר על ידי הממשלה סביר.

בחדשות ערוץ 2 פורסם הערב כי תמיר, לשעבר מנכ``ל המוסד לביטוח לאומי, המליץ לא לבצע הסדר נושים לרשת החינוך של ש``ס דרך בית משפט, וכן כתב שאין להפלות את רשת החינוך של ש``ס מול זו של יהדות התורה.

מהצד השני קבע המפשר כי יש לכסות רק חלק מהחובות של רשת החינוך, וכי יש לשנות את חישוב התקצוב של הרשת, לפי מספר התלמידים ולא לפי מספר הכיתות. עם זאת, לא נגע תמיר בשאלת לוח הזמנים ליישום המסקנות, אלא המליץ להגיע להסכמה בנושא.
 

תגובות


שר החינוך יוסי שריד אמר כי זו חוות דעת סבירה והוגנת וכי הוא אינו רואה קושי לאמץ אותה. שריד הוסיף כי גם ש``ס לדעתו יכולה לקבל את ההסכם: ``זהו דו``ח הוגן וסביר וכל אדם סביר יקבל אותו``.

יושב ראש ש``ס אלי ישי מסר בתגובה כי מדובר בפריצת דרך, אולם גם בשלב זה, לדבריו, ש``ס ממשיכה להתנגד לתקציב, מכיוון ששאלת כיסוי הגרעונות נשארה עדיין פתוחה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by