בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שניים מקציני המשטרה שפוטרו בשל הפרשה - לדין פלילי 
 
 
חדשות נענע

כך ממליצה המחלקה לחקירת שוטרים בנוסף לפיטוריהם של תנ"צ שרביט ורפ"ק סילברמן מהמשטרה; סניגורו של סילברמן מביע פליאה על ההחלטה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
המחלקה לחקירת שוטרים ממליצה להעמיד לדין פלילי את שני קציני המשטרה תת-ניצב שמעון שרביט ואת רב-פקד אריה סילברמן על חלקם בפרשת נמרודי, כך דווח בגלי צה``ל.

תת-ניצב שרביט חשוד כי ניהל משא ומתן כספי עם נמרודי, שהציעו לו מאות אלפי דולרים בעבור חתימת תצהיר עבורו לבג``ץ, וזאת בלא שדיווח על כך לממוניו. היום אישר השר לביטחון פנים את פיטוריו לאחר שערך לו שימוע ביום שלישי.

רב-פקד סילברמן חשוד שהדליף לנמרודי מידע מהחקירה, עוד בשלב שהייתה סמוייה, זאת תמורת שוחד עתידי. גם הוא פוטר בשל חלקו בפרשה, אבל עכשיו ממליצה מח``ש להעמיד את השניים גם לדין פלילי.

תיקי החקירה בצירוף עם ההמלצות הועברו לפרקליטות.
 

"לא מדובר בעבירה פלילית"

סניגורו של רפ``ק סילברמן, עו``ד אמנון שלתיאל, הביע פליאה על ההמלצה. עו``ד שלתיאל אמר הערב בתגובה כי הוא לא חושב שמרשו ביצע עבירה פלילית. ``הקצין כבר נענש עונש חמור בפיטוריו``, אמר הסניגור.

תנ``צ שרביט אמר כי זהו הליך מינהלי שנועד לתת פתרון לבעייה. ``אני יכול רק להצטער על כך, אבל``, מדגיש שרביט, ``למרות הכל הייתי ונשארתי עם ידיים נקיות``. עוד אמר תנ``צ שרביט כי הוא מרגיש קןרבן של הנסיבות.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by