בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
בג"צ יכריע אם הפרקליטה תשתתף בנתיחה 

בג"צ יכריע אם הפרקליטה תשתתף בנתיחה

 
 
חדשות נענע

משפחתו של מוריס קקון שמת השבוע בנסיבות מוזרות בבית המעצר קישון מתעקשים כי פרקליטת המשפחה תשתתף בנתיחה אחרי המוות. במכון לרפואה משפטית מסרבים

 
 
 
 
 
 
 
 
 

פרשייה בה מעורבים חשדנות כלפי השלטונות ואתיקה רפואית, מגיעה הערב (שבת) לבית-המשפט העליון.

תחילת הפרשה ביום שני שעבר. מוריס קקון, מתפרע בחדר המיון של בית החולים רמבם בחיפה לאחר שהוא סבור שאחיו לא מקבל שם טיפול נאות. הוא נעצר ומוחזק בבית-המעצר קישון.

לאחר יממה מתגלה קקון בתאו ללא רוח חיים. המשטרה טוענת שמת מדום לב, אך המשפחה מתעקשת שקקון נרצח או נהרג. אחיו של קקון אף אמר לערוץ 2 כי יש בידון עדות של אדם שראה את קקון עם חתכים ודם קרוש בראשו. שופט חוקר שממונה לחקור את הפרשה מצווה כי פרקליטת המשפחה תשתתף בניתוח שלאחר המוות שיערך בגופתו של מוריס קקון. הפרקליטה מצידה מסבירה חדשות ערוץ 2 כי המשפחה לא סומכת לא על המשטרה ולא על משרד הבריאות.

ד"ר יהודה היס מהמכון לרפואה משפטית מסרב לאשר לפרקליטה להשתתף בניתוח. "זהו תקדים" טוען היס "בניתוחים מסוג זה מותרת השתתפותם רק של צוות המכון וסגל פארא-רפואי". ד"ר היס סירב כבר לשני צווים שהורו לו לשתף את הפרקליטה בניתוח.

הערב תועבר הפרשייה המוזרה לבג"צ. אם גם הבג"צ יפסוק כמו שפסק השופט החוקר, לא תהיה להיס ברירה אלא להכניס לניתוח את הפרקליטה, ולהוות תקדים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by