בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הוגש כתב אישום נגד עופר נמרודי 

הוגש כתב אישום נגד עופר נמרודי

 
 
חדשות נענע

כתב האישום כולל סעיפים של ניסיון לקשירת קשר לרצח, שוחד ושיבוש הליכי חקירה. הפרקליטות מבקשת להאריך את מעצרו עד תום ההליכים

 
 
 
 
 
 
 
 
 

כתב אישום הוגש הבוקר (ראשון) נגד מו"ל העיתון "מעריב", עופר נמרודי בבית המשפט המחוזי בתל-אביב. סעיפי האישום נגד נמרודי הם ניסיון לקשירת קשר לרצח יעקב צור, עד מדינה בפרשת האזנות הסתר, שיבוש הליכי חקירה בפרשה, שוחד ורישום כוזב במסמכי תאגיד.

כזכור, נגד נמרודי התנהלה במשך כארבעה חודשים חקירה בחשד שניסה לרצוח את יעקב צור, שהיה עד מדינה בפרשת האזנות הסתר. לפי כתב האישום, ניסה נמרודי לשבש את מהלך החקירה על ידי פניה לאנשי משטרה בכירים, בניסיון לשחד אותם כדי להשיג מידע מהחקירה.

מגלי צה"ל נמסר כי בכתב האישום נטען שנמרודי ביקש מחברתו של צור להציב ציוד האזנה בביתה, ואף הציע לשלם לה 85 אלף דולר לשם כך - אך היא סירבה.

הפרקליטות מבקשת להאריך את מעצרו של נמרודי עד תום ההליכים המשפטיים נגדו. בבקשה נטען כי "נמרודי באופן חסר מעצורים שם לעצמו למטרה לחמוק מן הדין. מעשיו של הנאשם לא היה להם אח ורע במדינת ישראל. הוא פנה לגורמי משטרה החל מהמפכ"ל ועד לחוקרי היחידה לחקירות בינלאומיות, במטרה לקבל פרטים על החקירה".

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by