בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ועדת הכספים אישרה את חוק התקציב 

ועדת הכספים אישרה את חוק התקציב

 
 
חדשות נענע

לפני כן אושר גם חוק ההסדרים. בש"ס ממשיכים לא לתמוך בהצעות הקואליציה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ועדת הכספים אישרה היום (ראשון) בערב את חוק התקציב, ברוב של שמונה חברים מול שבעה, כך נמסר מקול ישראל. לפני כן אישרה הועדה את רוב סעיפי חוק ההסדרים, לקראת ההצבעות עליהם במליאת הכנסת. במהלך היום הופסקו מספר פעמים דיוני הועדה. בפעם הראשונה בכדי לנסות ולהגיע להסדר עם ש"ס בכדי שתתמוך בהצעות, יחד עם שאר סיעות הקואליציה. לאחר מכן הופסקו הדיונים בשל התנגדות נציגי מרצ בוועדה לשני נושאים: השינויים בדמי האבטלה והשינויים במשק החקלאי וביטול המונופולים.

במהלך הבוקר הצטרפו שלושת חברי ש"ס בועדה לשלושת חברי הליכוד, והצביעו נגד חוק ההסדרים. בקואליציה תמכו ברוב ההצבעות עשרת חברי הכנסת של ישראל אחת, המפד"ל, המרכז, יהדות התורה ומרצ .

בש"ס תובעים מימוש תקציבי לדרישותיהם הכספיות לרשת "מעיין החינוך התורני", וטוענים כי דו"ח תמיר עירפל את הנושא התקציבי. תמיר עצמו שב לדון עם נציגי ש"ס, לאחר ששר האוצר, אברהם (בייגה) שוחט אמר היום כי "צריך לתת לתמיר סמכויות, כדי לפתור את המשבר".

כזכור, יהדות התורה הגיעה להסכם עם שר האוצר, על תוספת תקציב של כשישים מיליון שקלים לדרישותיהם, ועל כן היא מצביעה עם הקואליציה.
בש"ס אומרים כי "יהדות התורה מכרה את עצמה". עוד אומרים בש"ס כי "17 חברינו במליאת הכנסת זה כבר משהו אחר. שם יזדקקו לנו באמת".

שוחט סירב היום לפרט את התחייבויותיו לסיעות השונות, ואמר כי הוא יעשה זאת מעל בימת הכנסת. בכל מקרה הוא הבטיח כי מסגרת התקציב לא תפרץ והגרעון לא יוגדל.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by