בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ח"כ בניזרי: האמנתי בחפותי וכך אני מאמין. לא אתפטר 

ח"כ בניזרי: האמנתי בחפותי וכך אני מאמין. לא אתפטר

 
 
רונן ליבוביץ`

"שמונה שנים אני נרדף על לא עוול בכפי", כך אמר ח"כ בניזרי לאחר שהורשע בקבלת שוחד, הפרת אמונים וקשירת קשר לביצוע פשע. במסיבת עיתונאים שכינס בכנסת, אמר כי בית המשפט זיכה אותה ברוב הסעיפים החמורים. לדבריו, הוא מאמין שיזוכה בסוף התהליך. מוקדם יותר שוחח עמו יו"ר ש"ס והביע את תמיכתו ואמר לו כי "אנו מאמינים בחפותך"

 
 
 
 
 
 
 
 
 

(02:11 דק')

 
 
"אני מאמין שבסופו של התהליך אני אזוכה. האמנתי בחפותי וכך אני מאמין. אני לא אתפטר", כך אמר אתמול (שלישי) ח"כ שלמה בניזרי. במסיבת עיתונאים שכינס לאחר שהורשע בקבלת שוחד, הפרת אמונים וקשירת קשר לביצוע פשע, אמר בניזרי כי "שמונה שנים אני נרדף על לא עוול בכפי".
 
"זהו יום קשה לי ולבני משפחתי ולעוד רבים שמקורבים אלי - אותם אלפי ורבבות ששומעים את שיעורי", כך פתח בניזרי את דבריו. לדבריו, "כנבחר ציבור אני מרגיש חובה לעמוד בפניכם ולהביא את גרסתי ותגובתי להכרעת הדין, ולא להתחבא בביתי ולקיים שתיקה כהודאה, בפרט ששמעתי את אנשי הפרקליטות שהתבטאו לפני ואחרי הכרעת הדין, כאילו זאת פרשת השוחד מהגדולה ביותר שהיתה במדינה, שזה מבחינתי השקר הגדול ביותר".

"שמונה שנים אני נרדף, כשבתווך נמצאים הורי ותלמידי", אמר בניזרי והוסיף כי "ברגע שהוגשה בקשת הסרת החסינות לכנסת, מיד הסרתי אותה". לדבריו, בית המשפט זיכה מרוב העבירות בהן הואשם ו"הורשעתי ברכישת שולחן לביתי, ועוד עבירה על שוחד כסף".

"לאחר קבלת ההכרעה קיבלתי את ההחלטה להשעות את עצמי. פניתי למחלקה המשפטית של הכנסת וביקשתי מהם, אך הם אמרו לי שאין חיה כזאת ואמרו לי שאו שאני מתפטר או ממשיך לכהן", אמר בניזרי. לדבריו, "אני לא יכול עכשיו להשעות כי אם אני מתפטר, טרקתי דלת בפני החיים הפוליטיים. אני מאמין שבסופו של התהליך אני אזוכה. האמנתי בחפותי וכך אני מאמין. אני לא אתפטר".

בית המשפט המחוזי בירושלים הרשיע את בניזרי בקבלת שוחד של מאות אלפי דולרים מהקבלן משה סלע, בתמורה להעברת מידע חסוי שאפשר לו לזכות במכרזים. כמו כן, הורשע בהפרת אמונים, קשירת קשר לביצוע פשע ושיבוש מהלכי המשפט נגדו. יחד עם בניזרי הורשע גם מורה דרכו הפוליטי והרוחני, הרב ראובן אלבז.

לאחר החלטת בית המשפט שוחח יו"ר ש"ס, השר אלי ישי, עם בניזרי ושמע על כוונתו להגיש ערעור. לדבריו, "אני ותנועת שס מתפללים לזיכוי המלא בערעור ומאמינים בחפותך".

מוקדם יותר פנה ח"כ רן כהן (מרצ-יחד) ליועצת המשפטית של הכנסת, נורית אלשטיין, בבקשה לבחון את האפשרויות המשפטיות והפרלמנטריות להשעייתו. לדבריו, "לא סביר שח"כ שהורשע בשוחד ימשיך להצביע, להשתתף בדיונים וייצג ציבור". בחוות דעת מטעמה, קבעה אלשטיין כי "אין באפשרות הכנסת לפעול להשעייתו של בניזרי וכי ההשעיה תהיה אוטומטית אם יקבע בית המשפט קלון".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by