בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ויצמן מבקר את הרב עובדיה, הרב כדורי מבקר את הגולן 
 
 
חדשות נענע

נמשכים הניסיונות הפנימיים והחיצוניים להשפיע על עמדתה של ש"ס בכל הנוגע למשאל העם הצפוי. ויצמן ביציאה מביתו של הרב עובדיה: זאת הדרך לעזור להשגת שלום. הרב כדורי בגולן: תישארו פה בכל מחיר

 
 
 
 
 
 
 
 
 
עשרות מפגיני "שינוי" קידמו את פניו של נשיא המדינה, עזר ויצמן, שהחליט לעלות לרגל לביתו של הרב עובדיה יוסף. פגישתם של השניים ארכה כארבעים דקות, כשבמקביל מחו המפגינים בחוץ על הפגיעה שגורם ויצמן למוסד הנשיאות.

לכשיצא נשיא המדינה מהפגישה, אמר לערוץ 2 כי הוא אינו מקבל את עמדת המפגינים, וכי הוא "שומר בצורה טובה על המוסד", דברי ויצמן. "אם אני בתפקידי זה חושב שהחשיבות העליונה ביותר היום היא לעזור להשגת השלום - חובתי לעשות זאת. זאת הדרך להשגת השלום".

כך בביתו של הרב עובדיה יוסף, ואילו הרב כדורי, גם הוא ממנהיגי ש"ס, החליט היום (ראשון) לעלות לרמת הגולן ולשוחח עם המתיישבים. בביקורו ברמה, הביע הרב עמדה תקיפה כנגד הנסיגה. "בכל מחיר לא נעזוב את הגולן. בכל מחיר אתם נשארים פה - בכל מחיר", אמר הרב למתיישבים.

ביום שישי ביקר גם הרב עובדיה בגולן, אך הוא בחר לנקוט עמדה קצת פחות מגובשת. מקורביו אמרו כי יפסוק בשאלת הנסיגה רק לאחר שצוותי המשא ומתן יגיעו להסכם.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by