בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שלושה עדי מדינה נוספים בפרשת נמרודי 

שלושה עדי מדינה נוספים בפרשת נמרודי

 
 
חדשות נענע

שלושת עדי המדינה החדשים הם קציני המשטרה לשעבר ציון ששון ורחל דוידוביץ וסוכן הביטוח רני גלוגאו. מעצרו של נמרודי הוארך היום עד יום ראשון הבא

 
 
 
 
 
 
 
 
 
פרקליטות המדינה הודיע היום (שני) כי הציעה מעמד של עד מדינה לשלושה אנשי מפתח נוספים בפרשת נמרודי. השלושה הם: קצין המשטרה לשעבר ציון ששון שלפי החשד נפגש עם נמרודי וסייע לו להשיג פרטים מהחקירה, חוקרת המשטרה לשעבר רחל דוידוביץ ששרתה ביחידה בה נחקרה פרשת נמרודי וחברו של נמרודי סוכן הביטוח רני גלוגאו, שלפי החשד תיווך בינו ובין קציני משטרה.

בפרקליטות מעריכים היום כי הצטרפותם של ששון, דוידוביץ וגלוגאו לעדי המדינה שכבר הודיעו על הסכמתם: החוקר רפי פרידן ויגאל תם, יקלו להוכיח את רוב האישומים נגד נמרודי.


בית המשפט הורה להאריך היום את מעצרו של נמרודי עד ליום ראשון הבא. בשבוע הבא יוחלט אם להאריך את מעצרו של נמרודי עד תום ההליכים נגדו. התובעת במשפט, עורכת הדין פנינה גיא טענה כי נמרודי ניסה לשבש את חתימת הסכם עד המדינה עם יגאל תם.

לטענתה, פנה נמרודי לעורך הדין דוד ליבאי בזמן שזה קיים מגעים עם הפרקליטות וביקש ממנו להצטרף לצוות ההגנה של נמרודי. לאחר שליבאי סירב, הגיע נמרודי למשרדו.

עורך הדין ליבאי אמר בתגובה: "חשתי בעייתיות בסמיכות העובדות בכך שאני מדבר על אפשרות להגיע להסכם עד מדינה עם לקוחי ומייד לאחר מכן פונה אלי נמרודי. העליתי את החשש על הנכונות של תם להיות עד מדינה"

היום נודעו פרטים נוספים על פגישותיו של נמרודי עם אישים נוספים. מתברר כי חוץ מראש הממשלה ברק, נפגש נמרודי גם עם שופטת בית המשפט העליון בדימוס ומבקרת המדינה לשעבר מרים בן-פורת. בן-פורת סיפרה הבוקר לגלי-צה"ל כי נפגשה עם נמרודי בכלאו לפני כמה חודשים. פורת סיפרה כי אביו של נמרודי ביקש ממנה לבדוק אפשרות של חנינה לבנו, אולם היא אמרה לו שזה "לא עניין לחנינה".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by