בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הניצבים שנפגשו עם נמרודי יועמדו לדין משמעתי 
 
 
חדשות נענע

פרקליטת המדינה מסרה הערב (שלישי) למפכ"ל המשטרה את החלטתה בנוגע לניצבים יצחקי ורז, שנפגשו עם יעקב נמרודי; במשטרה נערכים לקראת סבב מינויים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
פרקליטת המדינה עדנה ארבל החליטה להעמיד לדין משמעתי את ניצב יאיר יצחקי ואת ניצב יעקוב רז, שנפגשו בחודשים האחרונים עם עופר נמרודי.

מגלי צה``ל נמסר כי בחוות הדעת שהעבירה למפכ``ל המשטרה כתבה ארבל כי ראוי לשקול אם הקצינים הללו צריכים להמשיך בתפקידיהם הבכירים, ובכך למעשה השאירה את ההחלטה על עתידם המקצועי בידי המפכ``ל.

ניצב יצחקי, מפקד מחוז ירושלים, וניצב רז, מפקד אגף השיטור הקהילתי, חשודים כי בפגישותיהם עם נמרודי לאחר ששוחרר ממעצרו הם הבינו כי הוא מודע לחקירה הסמוייה המתנהלת נגדו, אולם לא דיווחו על כך לאיש.

``התנהגותם חרגה מאמות מידה נורמטיביות המצופות משוטר, היא אינה הולמת שוטר, ויש בה כדי לפגוע באמון הציבור כלפי המשטרה``, דברי ארבל. חומר החקירה הועבר לבחינה במחלקת המשמעת במטה הארצי של המשטרה.

מקורביו של יצחקי מסרו בתגובה כי רק לאחר עיון בחומר הוא יחליט כיצד להגיב. ניצב רז לא ניתן אמר כי נהג בתום לב, וכי לא ידע על החקירה נגד נמרודי.

סבב מינויים חדש

בינתיים, במשרד לביטחון פנים ובצמרת המשטרה, מתחילים להערך לקראת סבב המינויים הגדול ביותר בשנים האחרונות בצמרת המשטרה. השר לביטחון-פנים, שלמה בן עמי, נפגש היום עם המפכ``ל וילק בין השאר בסבב הזה, ובהשפעתו על הבחירה של המפכ``ל הבא.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by