בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ניצב יצחקי: החלטתי לצאת למאבק על שמי 

ניצב יצחקי: החלטתי לצאת למאבק על שמי

 
 
חדשות נענע

הניצבים יצחקי ורז יצאו לחופשה בעקבות המלצת פרקליטת המדינה להעמיד אותם לדין משמעתי בגלל פגישותיהם עם נמרודי

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מפקד מחוז ירושלים, ניצב יאיר יצחקי, ומפקד המשמר האזרחי, ניצב יעקב רז, יוצאים לחופשה זמנית מתפקידם בעקבות ההליך המשמעתי שאמור להיפתח נגדם, בנוגע לפרשת נמרודי.


כזכור, יצחקי ורז נפגשו עם מו"ל מעריב, עופר נמרודי, שביקש להתייעץ איתם בנוגע לחקירה הסמויה שמתנהלת נגדו. השניים אמנם לא מסרו לו מידע, אך לא דיווחו על כך לממונים עליהם.

פרקליטת המדינה המליצה על צעדים משמעתיים נגד השניים, ובחוות הדעת כתבה בין השאר כי "מחומר הראיות עולה שבמהלך הפגישות עם נמרודי הבין יצחקי שנמרודי יודע שמתנהלת נגדו חקירה סמויה, אולם לא דיווח על ידיעתו זה של נמרודי לגורמי המשטרה המוסמכים". מחלקת המשמעת של המשטרה קיבלה את המלצת הפרקליטה, ותחליט האם יש מקום להעמיד אותם לדין משמעתי.

היום (רביעי) נענה מפכ"ל המשטרה, יהודה וילק, לבקשתם של יצחקי ורז לצאת לחופשה בת כמה ימים עד להחלטת מחלקת המשמעת.

ניצב יצחקי מסר בתגובה לגלי צה"ל כי החלטתה של הפרקליטה היתה שגויה. "אני חושב שמה שהיא חרצה את דיני, ופגעה בהמשך דרכי במשטרה בלי משפט. משפט מגיע לכל אזרח במדינת ישראל. הגעתי למסקנה שעלי להילחם על שמי, ואני אעשה את זה בצורה הטובה ביותר כשאני בחופשה מתפקידי כמפקד מחוז ירושלים".


חופשתו של יצחקי עוררה דאגה כיוון שמחוז ירושלים נערך תחת פיקודו למבצע אבטחה חסר תקדים בהיקף של כ-12 אלף שוטרים, בליל המילניום בהר הבית.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by