בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
48 שעות לבאג והעולם בכוננות ספיגה 

48 שעות לבאג והעולם בכוננות ספיגה

 
 
חדשות  נענע


רוסיה הודיעה שהתשתית הקריטית שלה מוכנה לבאג, אבל מדינות אחרות בעולם חוששות שהחגיגה הגדולה בעולם תהפוך בגלל הבאג לאסון

 
 
 
 
 
 
 
 
 
רוסיה הודיעה היום (רביעי) כי היא בטוחה שהתשתית הענקית שלה, כולל כלי הנשק והכורים הגרעיניים, מוכנים למעבר למילניום הבא, שיתרחש בעוד מעט יותר מ-48 שעות. אבל באזורים אחרים בעולם, באג אלפיים החל להטיל צל כבד על מה שתוכנן כחגיגות הגדולות בהיסטוריה.

בחלקים העולם, מעיב על ההתרגשות מהמעבר לאלף הבא מעיב החשש מאסון שעלול להתרחש עם נפילת מערכות מחשב שלא הותאמו לשנת .2000

בתאילנד החליטו זוגות מאורסים רבים לדחות את חתונתם לאחרי המילניום. באוסטרליה וניו-זילנד, שיקבלו ראשונות את המילניום, נדחו החגיגות בגלל בעיות טכניות וכספיות. ואילו ממשלות בולגריה ודרום אפריקה הבטיחו לאזרחיהן שהן מוכנות לבאג.

מומחים במערב צופים בעיות קשות ברוסיה, המדינה הגדולה ביותר בעולם, שלתשתית המיושנת והשברירית שלה מצטרפת הבעיה של מחסור חמור במזומנים כדי להכין את המערכות לבאג.

אבל סגן ראש הממשלה איליה קלבנוב, שעומד בראש צוות באג אלפיים של רוסיה, אמר כי הוא "בטוח לחלוטין שרוסיה התגברה בהצלחה על הבעיה", וכי הכורים הגרעיניים, מערכות התקשורת ונמלי התעופה נבחנו כולם והם מתפקדים.

קבוצת האנליסטים האמריקנית "גארטנר גרופ" הודיעה שעל פי הערכתה באג אלפיים "יהיה אירוע מיוחד", אבל לא יוביל לאסון. "אנחנו צופים שרק אחוז נמוך של תקלות מחשב יורגשו על ידי הציבור, והן יהיו קלות ביותר", אמר ראש המחקר של החברה, לו מארוצ`יו.

יצויין כי ממשלת ישראל הודיעה כבר לפני כמה שבועות כי כל המערכות ברמה הארצית מוכנות לבאג אלפיים, ולא צפויים שיבושים ברמה הארצית.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by