בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ארה"ב: מסיבות בוטלו, חשש מטרור ברוב הערים 
 
 
רויטרס

המעבר למילניום הבא הופך להיות יותר חרדה מחגיגה, לפחות באמריקה. מאות מסיבות בוטלו, בניו-יורק פינתה העירייה מאות פחי זבל ותיבות-דואר מחשש לפצצות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בערים רבות ברחבי ארצות הברית מנסים השלטונות להרגיע את האזרחים, שמעבר המילניום הפך עבורם מקור לחרדה יותר מסיבה למסיבה.

בסיאטל, בוטלה מסיבה למאות אנשים, שמתוכננת כבר מ-1992 להיערך במגדל החלל בעיר. למרות שגורמים רשמיים טוענים כי אין אזהרות על פיגועים במגדל החלל, תוגברה האבטחה בצורה ניכרת סביבות המגדל בשבועיים האחרונים. דובר המגדל הביע אכזבה על ביטול המסיבה ההמונית, וטען כי המגדל בטוח.

ובניו-יורק יתפרסו יותר מ-8000 שוטרים באזור הטיימס סקוור, מאות מהם מוסווים בבגדים אזרחיים. עשרות כלבים לגילוי חומרי נפץ ירחרחו את מיליון החוגגים שיגיעו כנראה, למרות החשש לפיגועים. עיריית ניו-יורק הסירה בימים האחרונים מאות פחי-זבל ותיבות-דואר מאיזור הכיכר, מחשש שיטמנו בהם פצצות. כל מרכז העיר יהיה סגור, ממעל יפטרלו 6 הליקופטרים משטרתיים.

"אין טעם לבטל את המסיבות" אומר היום (חמישי) ראש עיריית ניו-יורק רודולף ג`וליאני, "זוהי מדינת ניו-יורק - אם נבטל את המסיבה יבואו 4 מיליוני חוגגים".

גם בסאן פרנסיסקו נקטה מהשטרה בצעדי מנע לאבטחת החגיגות הצפויות. "זה יהיה המקום הבטוח ביותר לחגוג בו" טוען ראש עיריית סאן פרנסיסקו, למרות זאת, נראה כי רוב תושבי סן-פרנסיסקו ינהגו כמו שאר תושבי ארצות-הברית, ויחגגו את המילניום בבית.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by