בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
חששות הבאג - בעיקר מכיוון רוסיה 

חששות הבאג - בעיקר מכיוון רוסיה

 
 
חדשות נענע

בפינלנד התושבים בהיסטריה וקונים כמויות עצומות של יוד מחשש לאסון גרעיני

 
 
 
 
 
 
 
 
 
דאגות ביטחוניות, מחירים גבוהים וחששות מאנדרלמוסיה תחבורתית מעיבים על כמה מהפסטיבלים הגדולים לקבלת המילניום החדש. החששות הביאו אנשים רבים ברחבי העולם לקבל את ההחלטה האולטימטיבית - בסילבסטר הזה פותחים את השמפניה בבית.

אבל מסתבר שגם בבית לא כולם חש בנוח - בשל החששות מבאג 2000 כמובן. סוכנות רויטרס מדווחת כי את התוצאות וההשלכות האמיתיות של הבאג נדע רק לאחר ששנת 2000 תכנס, אבל מומחים שאך לפני שנה צפו אסון כללי, טוענים היום כי צפויות תקלות "מטרידות" ולא בהכרח התמוטטות טכנולוגית.

אלא שהדברים האלו לא משכנעים את כולם. אמנם רוסיה, המדינה הגדולה בעולם, הודיעה אתמול כי היא מוכנה לחלוטין לשנה החדשה ולבאג, אבל ההודעה הזו לא מצליחה להרגיע את העולם.

רוסיה, ומדינות אחרות שהתפרקו מברית המועצות לשעבר, הוזכרו בראש רשימת המקומות עם פוטנציאל בעייתי, מחשש להתמוטטות המחשבים עם התאפסות שתי הספרות האחרונות בתאריך, לכשיכנס האלף הבא.

בפינלנד, חשש באג המילניום בשילוב עם החשש להשלכותיו על רוסיה השכנה על כוריה הגרעיניים, הביאו להיסטריה ברכישת יוד במדינה. ביומיים האחרונים רכשו הפינים כמות יוד השווה לכמות אותה הם רוכשים במשך שנתיים, בימים כתיקונם. יוד מגן כנגד תופעות של קרינה רדיואקטיבית.

אנליסטים מזהירים כי גם סין נמצאת בקטגוריית המדינות הפגיעות. אולם בביג`ין טוענים כי הם מוכנים. בכירים מחברת התעופה המרכזית בסין מתכננים לטוס בערב השנה החדשה במטוס נוסעים של החברה, בכדי להדגיש את בטחון הממשלה של המדינה המאוכלסת ביותר בעולם, כי הם פתרו את הבעיה.

רגע לפני הסוף (של האלף לפחות) - כל התחזיות, כל הסיכומים, כל מה שצריך לדעת - בפרוייקט המילניום של נענע.


 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by