בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
באג : 2000 כוחות החירום האמריקנים בכוננות עליונה 

באג : 2000 כוחות החירום האמריקנים בכוננות עליונה

 
 
חדשות נענע

מאות מאנשי הסוכנות הפדרלית לניהול בחירום מתכוננים לקראת המעבר ל-2000, מצפים "לכל קטסטרופה אפשרית". אבל כמובן שמדובר בסבירות נמוכה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מאות פקידי הסוכנות הפדרלית לניהול בחירום נפרסו היום ברחבי ארצות הברית בהמתנה למעבר השעון לשנת אלפיים בכל אחד מאזורי הזמן ביבשת, ממתינים לאפשרות שאסונות יתרחשו, כך מוסרת סוכנות אי. פי. הסוכנות הפדרלית לניהול וחירום הקימה עשרה מוקדים לפיקוח על קטסטרופות פוטנציאליות שיתרחשו ברחבי ארצות הברית.

החל מהיום צוות התמיכה לשעת חירום של הסוכנות מתחיל לעבוד מסביב לשעון, עד ליום ראשון. יותר מ- 800 איש יעבדו במהלך סוף השבוע בהמתנה לבאות. במקרה של מצב חירום הסוכנות יכולה להזעיק ולפקח על כוחות מ-26 סוכנויות פדראליות והצלב האדום.

"אנחנו משוכנעים ששום דבר לא יקרה", אומר רוברט אדאמיק, ממנהלי הסוכנות, "אבל אנחנו מתכוננים להגיב כמו בכל מקרה של אסון טבע או מצבי חירום אחרים". בשנה וחצי האחרונות תרגלו אנשי הסוכנות סיטואציות שונות שעלולות להתרחש בעקבות באג 2000, ביניהן התפוצצויות, הפסקות חשמל ואסונות גרעיניים.

לכבוד הבאג הכינה הסוכנות מערכת מיוחדת שתנתב אליה את כל המידע שיצטבר במהלך סוף השבוע, ותציין בצבע ירוק אזורים בהם המצב תקין, בצהוב למקומות בהם קיים חשש למצב חירום, ובצבע אדום מקומות בהם מתרחש אסון.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by