בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
בעקבות הבאג: מערכת ריגול של הפנטגון חדלה לעבוד 

בעקבות הבאג: מערכת ריגול של הפנטגון חדלה לעבוד

 
 
חדשות נענע

למשך יותר משלוש שעות, החל מרגע המעבר לשנה החדשה, הפסיקה המערכת לעבוד. גורמים רשמיים הגדירו את הבעיה כמשמעותית

 
 
 
 
 
 
 
 
 
למרות כל הדיווחים המרגיעים על כך שבאג 2000 הולך ומתחוור כהיסטריה ללא ביסוס, הולכות ומצטברות ידיעות על מקרים בהם הבאג אכן תקף, ובמלוא עוצמתו.

סוכנות אי.פי מדווחת היום כי מערכת ריגול צבאית של הפנטגון הושבתה למשך כשלוש שעות, עם המעבר למילניום החדש. גורמים רשמיים הגדירו את קריסת המערכת בעקבות באג 2000 כ"משמעותית ביותר".

על פי הדיווחים, מערכת מחשב המנתחת מידע לווייני חדלה לעבוד עם המעבר לשנת אלפיים בשישי בלילה. המערכת חזרה לעבוד רק לאחר מספר שעות בהן היא שוקמה חלקית בעזרת מערכת גיבוי, כך מסר סגן מזכיר ההגנה האמריקני, ג`ון המר.

"אנחנו מתפקדים ברמה נמוכה יותר מהרמה הנדרשת מאתנו בעתות שלום" אמר המר, "אבל כל הצרכים החשובים שלנו, הן עבור משרד ההגנה והן עבור גורמים לאומיים אחרים, מקבלים מענה מספק". המר הוסיף כי מספר הבעיות הנובעות מהבאג מועט, ואינן מהותיות. "יש לנו קופה רושמת שמסרבת להפיק חשבוניות באוקינאווה, אבל מדובר ברמות כאלו של בעיות", אמר המר לעיתונאים.

במקביל ממשיכים אנליסטים להזהיר מפני שאננות יתרה בעקבות המעבר החלק יחסית לשנת 2000. לטענתם חלק ניכר מהבעיות יתגלו רק בהמשך השבוע, לאחר שבעולם ישובו לשבוע עבודה רגיל ורוב מערכות המחשבים יופעלו, לאחר השבתה במהלך סוף השבוע.

מגלי צה"ל נמסר כי במקומות שונים בעולם התגלו בעיות במחשבים עקב הבאג, ביניהן מדינת גמביה באפריקה, בה קרסו מחשבי האוצר ומס הכנסה. עוד דווח על תקלה במערכת הדואר האלקטרונית הוטמייל, בעקבותיה קיבלו לקוחות דואר עליו התנוסס התאריך ינואר 2099. חברת החדשות של הערוץ השני דיווחה על באג במערכת של צה"ל, במסגרתו הופיע תאריך הכולל במקום חודש ינואר את המספר 16 ובמקום שנת 2000 שנת 2035.


 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by