בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
איראן: בשניות האחרונות הורד הרוצח מעמוד התליה 

איראן: בשניות האחרונות הורד הרוצח מעמוד התליה

 
 
חדשות נענע

קהל של אלפים שבא לחזות בהוצאתו להורג של נער בן 17 שרצח את חברו התחנן לאביו של הנרצח שיסלח לו. בשניות האחרונות התרצה האב והרוצח הורד מהחבל

 
 
 
 
 
 
 
 
 
נער איראני בן 17 שהודה ברצח של נער אחר הובל אתמול (ראשון) כשידיו קשורות ועיניו מכוסות לעמוד התליה. אך שניות לפני שהוצא להורג, שעה שעניבת החנק כבר נקשרה סביב צוארו, הודיע אביו של הנרצח כי הוא מוחל לרוצח, ושחרר אותו מעונש המוות.

לפי חוקי האיסלאם, רק קרובי משפחתו של הנער הנרצח יכלו לחון את הרוצח מעונש המוות. קהל של 4000 צופים שצפה בהוצאה להורג קרא לאביו של הנרצח, עלי מוהבי, לחוס על חייו של רוצח בנו, ושניות ספורות לפני ההוצאה להורג התרצה מוהבי והחליט לחוס על חייו של הרוצח, מורטזה אמיני מוקדם.

משפחתו של הנער הרוצח אמרו כי לא ישכחו לעולם את טוב ליבו של מוהבי. "מהרגע שבנו נרצח התפללתי אליו שיחוס על חיי בני" אמרה אימו של מוקדם "לא אשכח זאת לעולם".

מוקדם הואשם שרצח באכזריות את האדי מוהבי, 22, בדקירות סכין לאחר ויכוח על עישון בפומבי. בית הדין האיסלאמי דן אותו למוות בתליה, כאשר גזר הדין יבוצע מחבל שהשתלשל מעגורן שהוצב סמוך למקום בו דקר את מוהבי. כששמע ההמון על המחילה שהעניק מוהבי לרוצח פרץ בשאגות שמחה והחל לרקוד ברחובות. רשת הסי. אן. אן. מסרה כי אף השוטרים הרבים שליוו את ההוצאה להורג הצטרפו לחגיגה.

בשידור לטלויזיה האיראנית מאוחר יותר אמר מוהבי כי החליט לחוס על חייו של הרוצח בכדי להאדיר את שם האיסלאם. "רציתי שכולם יראו שהאיסלאם היא דת של חסד ורחמים" אמר מוהבי.

עדיין לא ברור איזה עונש ירצה מוקדם על הרצח. חברו של מוקדם שהשתתף בארוע נדון מוקדם יותר ל-15 שנות מאסר ול-74 מלקות.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by