בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
אחרינו הבאג? לא בטוח 

אחרינו הבאג? לא בטוח

 
 
חדשות נענע

למרות שאלות שמתחילות להישאל על נחיצות ההכנות האדירות לבאג 2000, אומרים מומחים כי יש עדיין סכנה שרוב הבעיות כתוצאה ממנו עדיין לפנינו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אחרי שברור שנזקי באג 2000, לפחות בעולם המערבי, לא היו קרובים אפילו במעט לתחזיות השחורות, החל הוויכוח האם מיליארדי הדולרים שהושקעו בניסיון להתגבר על הבאג, אכן היו נחוצים.
"הסיפור הוא של פאניקה שיצאה משליטה של כל הצדדים, גם אלה שחיפשו להרוויח כסף מהעניין. אני מאמין שתאוות בצע היתה חלק מהותי בכך", אמר פרופ` אנטוני פינקלשטיין מאוניברסיטת לונדון, בראיון לרשת הרדיו איי.בי.סי באוסטרליה.

סוכנות רויטרס מוסר כי מומחים אחרים טוענים שעדיין מוקדם מדי לקבוע שהבאג מאחורינו. רובין גנייר, ראש מטה ההכנה הבריטי לבאג, אמר בראיון לפייננשל טיימס כי הגרוע מכל עוד לפנינו. לדבריו, רק חלק קטן מהבעיות היו אמורות להתרחש מיד עם המעבר לשנה החדשה, וכ-65 אחוז מהבעיות עדיין לא צצו על פני השטח.

גנייר הסכים כי אם מיליארדי הדולרים שהושקעו בהכנות לשנת 2000 היו לא נחוצים, יישאלו שאלות קשות. "מדינות כמו איטליה שבקושי השקיעו בהכנות ולא סבלו מכל בעיות, שואלות ובצדק מה היה כל הסיפור. אם חברת הטלפון הבריטית השקיעה 400 מיליון לירות שטרלינג וחברת הטלפונים האיטלקית כמעט ולא השקיעה כלום, צריכים לברר מה קרה".

יו"ר מיקרוסופט, ביל גייטס, אמר מצידו כי לא צפויים כל אסונות, אבל בעיות כתוצאה מהבאג עדיין יכולות להזיק למערכות מחשב בחודשים הקרובים. "אנחנו הולכים לשמוע על מערכות חיוב או חשבונות מס שיתבלבלו", אמר גייטס בראיון לרשת סי.אן.אן. לדבריו, הנזקים שגרם הבאג היו כל כך מועטים בגלל ההכנה היסודית אליו. "אם היו מתעלמים מהבעיה היינו רואים את תוצאות חמורות בהרבה".

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by