בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
המתלוננת בפרשת רמון: הוא יעשה הכל כדי להפוך לקורבן 

המתלוננת בפרשת רמון: הוא יעשה הכל כדי להפוך לקורבן

 
 
ברוך קרא

ה', הקצינה שבה ביצע המשנה לראש הממשלה מעשה מגונה, מצרה על כך שרמון מנסה להסית את תשומת הלב הציבורית מהעובדה שהורשע בביצוע מעשה מגונה • לדבריה זו הסיבה בגינה הוא "כופה את העיסוק" בפרשת האזנות הסתר • ובתוך כך, זמן קצר לאחר שהתקבלה ההחלטה בממשלה למנות את מבקר המדינה לבדוק את פרשת האזנות הסתר מבהירים בסביבתו של היועץ המשפטי לממשלה: פרידמן שכח שמזוז אינו כפוף לו

 
 
 
 
 
 
 
 
 

(59 שניות)

 
 
הקצינה ה', המתלוננת בפרשת רמון הגיבה אתמול בערב (ראשון) על הדיון הארוך שהתנהל בממשלה בהצעתו של שר המשפטים למנות ועדת חקירה ממשלתית לבדיקת התנהלות המשטרה והפרקליטות בחקירת רמון.
 
ה' אמרה לחדשות 10 כי "חיים רמון יעשה הכל כדי להפוך את עצמו מתוקפן לקורבן". לדברי המתלוננת "מכל העיסוק שרמון כפה עלינו בפרשת האזנות הסתר, הציבור שכח שמדובר באדם שהורשע במעשה מגונה - ולא ערער על הרשעתו", דברי ה'.

כמו כן, גם אנשיו של היועץ המשפטי לממשלה, מני מזוז, נדרשים הערב לדיון שנערך בממשלה במהלכו תקף שר המשפטים, דניאל פרידמן, את מזוז. לדבריהם פרידמן שכח כי היועץ המשפטים לממשלה אינו כפוף לשר המשפטים, הוא פועל באופן עצמאי ואם "שר המשפטים לא מבין את זה, הוא לא מבין מה היא מערכת של שלטון חוק".

הדיון עורר את מורת רוחם של שרים רבים. שרת החוץ, ציפי לבני, אמרה כי הוא "לא הוסיף כבוד לממשלה". השרה לבני שהתנגדה להצעת שר המשפטים אמרה עוד: "לא היה צריך לדון בעניינו האישי של שר וזו ההצעה שהונחה על השולחן - לכן אני מתנגדת להקמת ועדת בדיקה ממשלתית".
 
 
שר הביטחון שהצעת הפשרה שלו, לפיה מבקר המדינה יחקור את פרשת האזנות הסתר התקבלה בסוף, אמר כי "מפלתם של מי שביקשו לאיים על שלטון החוק היא אות לציבור כולו כי יש שלטון חוק בישראל. מפלגת העבודה תמשיך להגן על תפקודם התקין של בתי המשפט, הפרקליטות, המשטרה ומבקר המדינה".

השר לביטחון פנים, אבי דיכטר, שהתנגד בחריפות להצעתו של שר המשפטים אמר כי "ההצעה שהועלתה היום בממשלה נגועה בשיקולים לא ראויים". באשר להצעת הפשרה אמר דיכטר כי "מבקר המדינה מבצע ממילא ביקורת וחקירה בכל נושא שהוא ולא זקוק לממשלה לקבל אישור לחקור. אם מבקר המדינה ירצה לחקור את המשטרה היא תפתח את שעריה כמו בכל פעם שהמבקר מבקש לבדוק משהו".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by