בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
דוח: ישי הוא שיאן השרים המתחמקים ממענה לשאילתות 

דוח: ישי הוא שיאן השרים המתחמקים ממענה לשאילתות

 
 
רונן ליבוביץ`

הכנסת פרסמה את דוח המעקב אחר תשובות שרי הממשלה לשאילתות שמופנות אליהן על ידי חברי הכנסת. בראש הרשימה המפוקפקת של השרים שבאופן עקבי אינם משיבים לשאילתות נמצא אלי ישי. בקצה השני של הסקאלה - השר שלום שמחון שענה לכל אחת מ-63 השאילתות שהופנו אליו. ישי: בכוונתי לתקן בהקדם את הדרוש תיקון

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שר התעשייה והמסחר ויו"ר ש"ס אלי ישי הוא אלוף המתחמקים ממענה לשאילתות של חברי כנסת - כך חושף הדוח שחיבר מזכיר הכנסת איל ינון. מזכיר הממשלה, עובד יחזקאל, העביר את הדוח לעיונם של השרים.
 
שיאן המתחמקים ממענה לשאילתות. ישי (צילום: אורי פורת)
 שיאן המתחמקים ממענה לשאילתות. ישי (צילום: אורי פורת)   
השרים מחוייבים לענות על השאילתות בפרק זמן של עד 28 יום, אולם הדוח מלמד כי לא רק שהם חורגים מפרק הזמן הזה, לעיתים הם אף לא מתפנים להשיב עליהן כלל. כאמור השיאן בתחום זה הוא השר ישי שמנתוני הדוח עולה כי מתוך 120 שאילתות שהוגשו לו ענה ישי רק על 44, כלומר התפנה ל-36.6% מסך הפניות אליו.

במקום השני נמצא שר האוצר, רוני בר-און שענה רק ל-34.6% מהשאילתות שהופנו כלפיו, שהן 45 מתוך 130. שר הפנים, מאיר שטרית אינו מפגר בהרבה אחרי בר-און, והוא ענה ל-97 שאילתות מתוך 281 מה שמהווה סך של 34.5% מכלל הפניות אליו.

במקום הרביעי נמצא ראש הממשלה והשר לביטחון פנים מככב במקום החמישי.

השר ישי הגיב על התוצאות ואמר כי הוא "רואה חשיבות עצומה בעבודת הכנסת. אעשה כל שביכולתי לעמוד במחויבות לכנסת ובכוונתו לתקן בהקדם את הדרוש תיקון".
 
 
ומנגד, בצד של השרים שמקפידים לענות לפניות חברי הכנסת בולטים לטובה שר החקלאות, שלום שמחון - לו הוגשו 63 שאילתות והוא ענה על כולן. השר להגנת הסביבה, גדעון עזרא השיב ל-113 מתוך 114 שאילתות שהופנו אליו ושרת החינוך, יולי תמיר שענתה ל-376 מתוך 377 שאילתות.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by