בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
"ותרו על החזרת הגופות - כדי לא לפגוע בביטחון המדינה" 

"ותרו על החזרת הגופות - כדי לא לפגוע בביטחון המדינה"

 
 
רונן ליבוביץ`

יורם שחר, אחיו של השוטר אליהו שנרצח על ידי סמיר קונטאר, פנה למשפחות רגב וגולדווסר וביקש מהן לוותר על החזרת גופות הבנים, על מנת שלא לפגוע בביטחון המדינה • "רק אתם יכולים לחלץ אותם ואותנו מהתסבוכת בכך שתוותרו על הבאת גופותיהם" • הוא הוסיף "החלטת בג"ץ היא יריקה בפרצופם של משפחות השכול ועל קברי הנרצחים. האפליה בין משפחה למשפחה כאשר לא נתנו לנו להביע את כאבנו כואבת לנו והיא כמעט אפליה בין דם לדם"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
יורם שחר, אחיו של אליהו שנרצח על ידי קונטאר, קרא אמש (שלישי) למשפחות גולדווסר ורגב ללכת בדרכה של בתיה ארד ז"ל, אימו של הנווט השבוי רון, שהכריזה שאם מדובר בהחזרת גופת בנה, היא מוותרת עליה והעיקר שלא יפגעו בביטחון ישראל וישוחררו מחבלים.
 
יורם שחר. "החלטת בג"ץ היא אפליה בין משפחה למשפחה". (צילום: חדשות 10)
 יורם שחר. "החלטת בג"ץ היא אפליה בין משפחה למשפחה". (צילום: חדשות 10)   
לדבריו, "אין לנו תקווה, לא מהממשלה ולא מהבג"ץ, אבל רק אתם יכולים לחלץ אותם ואותנו מהתסבוכת בכך שתוותרו על הבאת גופותיהם, כי הרי נשמותיהם ממילא צרורות בצרור החיים ליד כסא הכבוד".

הוא המשיך ואמר כי "החזרתם תוך הקרבת אינטרסים ביטחוניים פוגעת בזכרם ובעליית נשמותיהם כפי שפסקו לאחרונה ופסק בשעתו גדול רבני אירופה שנחטף וציווה שלא לפדות את גופתו כדי שלא לעודד חטיפות נוספות".

שחר הביע את אכזבתו מהחלטת הבג"ץ לדחות את עתירת משפחתו נגד שחרור קונטאר, ואמר כי "היא יריקה בפרצופם של משפחות השכול ועל קברי הנרצחים. האפליה בין משפחה למשפחה כאשר לא נתנו לנו להביע את כאבנו כואבת לנו והיא כמעט אפליה בין דם לדם".

"מול האטימות הזו שאפילו לא רצו לשמוע אותנו בדיון מסודר, מה שנותר לנו זה לפנות למשפחות באופן ישיר מעל דפי התקשורת ולבקש מהן לעשות צעד אציל, צודק, והוא יהיה הנכון יותר לזכר נשמות יקיריהם", דברי שחר.
 
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by