בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שופט זיכה נאשם בתקיפת אישתו כי זו לא באה לדיון 

שופט זיכה נאשם בתקיפת אישתו כי זו לא באה לדיון

 
 
חדשות נענע 10

הפרקליטות מערערת לבית המשפט המחוזי על החלטת שופט בית המשפט השלום. השופט, דן מור, כתב בהחלטתו כי האישה, שע"פ כתב האישום בעלה היה תוקף אותה ומאיים עליה "נוהגת להשתמש במשקאות משכרים מעל הראוי" וכי התביעה הייתה צריכה לדאוג שתגיע ועל כן - בעלה שוחרר לביתו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
פרקליטות מחוז תל אביב הגישה הבוקר (רביעי) ערעור לבית המשפט המחוזי בתל אביב על החלטתו של שופט בית המשפט השלום, דן מור, לזכות את סרגיי סדובסקי הנאשם בשתי עבירות של תקיפת בת זוגו ואיומים עליה, מאחר שבת הזוג לא הגיעה לדיון בבית המשפט.
 
האישה לא הגיעה לדיון - כתב האישום נגד בעלה בוטל (צילום אילוסטרציה: גטי)
 האישה לא הגיעה לדיון - כתב האישום נגד בעלה בוטל (צילום אילוסטרציה: גטי)   
אשתו של הנאשם, העדה המרכזית, לא הגיעה לדיון שנערך ביום ראשון האחרון, בו חקרה התביעה את עדיה. זו הסיבה בגינה החליט השופט על זיכוי מלא של הנאשם ועל שחרורו.

השופט מתח ביקורת בהחלטתו על התנהלות התביעה וכתב: "בית המשפט אינו סבור שיש מקום לדחות את הדיון על מנת לנסות שוב ולזמן את המתלוננת. על-פי העדויות, המתלוננת נוהגת להשתמש במשקאות משכרים, מעל הראוי. התביעה היתה אמורה לעשות את המאמצים הדרושים כדי לדאוג להתייצבותה".

השופט, דן מור, ציין בהחלטתו כי יש להגן על זכויותיו של הנאשם במקרה זה וכתב: ", מן הדין הוא שהנאשם לא יפגע ממחדלים אלה ולא ימשיך וישאר במעצר, כשחזקת החפות, למיצער, קובעת כי אין מקום להגביל את זכויותיו להסתובב חופשי". כזכור כתב האישום נגד סדובסקי כולל שני אישומים של תקיפת אשתו ועבירות של איומים עליה.

בית המשפט הודיע כי "לא ידחה את הדיון לשם מתן ניסיון נוסף לאתר את המתלוננת, אלא אם תסכים התביעה כי הנאשם ישתחרר ממעצרו עד תום ההליכים, שאז לא תהיה כל מניעה לאפשר את דחיית המשך המשפט". נציג התביעה ביקש שלא להורות על שחרורו ממעצר של סדובסקי "שכן עסקינן ב'דיני נפשות'".
 
 
כאמור השופט הכריע על ביטול מוחלט של כתב האישום והיום עתרה מדינת ישראל לבית המשפט המחוזי בתל אביב על פסק הדין של בית המשפט השלום והגישה בקשה למעצרו מחדש של סדובסקי עד תום ההליכים.

בחודש יוני זיכה בית המשפט המחוזי בתל אביב את אלכסי וולקוב שהואשם ברצח גרושתו. וולקוב זוכה מהאשמה מחמת הספק. וולקוב ושוחרר לחופשי לא לפני שהשופטים מתחו ביקורת חריפה על התנהלות המשטרה במקרה וציינו בהחלטתם כי המדובר במקרה שטרם פוענח. השופט שלי טימן טען כי חומר החקירה לוקה בחסר ושחזור הרצח מזלזל.

על פי כתב האישום רצח וולקוב את אשתו לשעבר בחודש ינואר 2006 בדירת מסתור בבני ברק. בחקירות הראשונות וולקוב הכחיש את שיוחס לו אך בסופו של דבר הודה ברצח ושיחזר אותו. הוא טען אז כי רצח את גרושתו מאחר ולא נתנה לו לראות את ילדם והתרועעה עם גברים אחרים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by