בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
משפחת השוטר שנרצח ע"י קונטאר נאבקת למנוע שחרורו 

משפחת השוטר שנרצח ע"י קונטאר נאבקת למנוע שחרורו

 
 
רונן ליבוביץ`

משפחתו של השוטר אליהו שחר שנרצח על ידי סמיר קונטאר מבקשת להיפגש עם השרים כדי למנוע את שחרורו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
משפחתו של השוטר אליהו שחר שנרצח על ידי סמיר קונטאר לא מוותרת, וממשיכה במאבק נגד שחרורו של קונטאר במסגרת עסקת השבויים, למרות דחיית עתירתם בנושא זה בבג"צ.
 
יורם שחר, אחיו של השוטר אליהו שחר שנרצח ע"י קונטאר (צילום: חדשות 10)
 יורם שחר, אחיו של השוטר אליהו שחר שנרצח ע"י קונטאר (צילום: חדשות 10)   
לאחר שנודע להם על ישיבת ממשלה נוספת שצפויה לדון סופית בגורל העסקה, פנתה אתמול (חמישי) המשפחה לראש הממשלה, באמצעות ארגון נפגעי הטרור "אלמגור", בבקשה לקיים תהליך שימוע שיכלול פגישה אישית עם כל שרי הממשלה בטרם הישיבה.

במכתבם כותבים עורכי הדין יצחק בם וקורן ניומרק שלפני הבג"צ והעותרים לא הובאה
עובדת קיומה של ישיבה נוספת של הממשלה, ומשהתבררה עובדה זו, יש לאפשר למשפחה להיפגש עם כל השרים כפי שהתאפשר למשפחות החיילים החטופים.

עורכי הדין מסבירים מדוע הם מבקשים את השימוע אצל השרים ולא במשרד המשפטים
כמקובל: "יש לאפשר לקורבנות העבירה להביע עמדה בצומת מהותית בהליך שחרור הרוצח, ולומר את דברם בפני הפורום שמקבל את ההחלטה המהותית – הממשלה במקרה הזה. אחרת, תהיה
זכות הטיעון של הקורבן ריקה מתוכן ונמצא שהחוק אינו מתקיים דווקא אצל נפגעי הטרור".

לדברי עורכי הדין, "יכול להיווצר מסר חמור לארגוני הטרור ותומכיהם, שנפגעי עבירה בישראל - אינם זוכים להגנה של המחוקק כאשר הפגיעה בהם על רקע לאומני, בדיוק כפי שרוצים ארגוני הטרור לטעון, שמעשי הרצח שלהם אינם מעשים פליליים אלא חלק ממלחמה לגיטימית בנו".
 
 
השבוע קרא יורם שחר, אחיו של השוטר שנרצח, למשפחות גולדווסר ורגב, ללכת בדרכה של בתיה ארד ז"ל, אימו של הנווט השבוי רון, שהכריזה שאם מדובר בהחזרת גופת בנה, היא מוותרת עליה והעיקר שלא יפגעו בביטחון ישראל וישוחררו מחבלים.

לדבריו, "אין לנו תקווה, לא מהממשלה ולא מהבג"ץ, אבל רק אתם יכולים לחלץ אותם ואותנו מהתסבוכת בכך שתוותרו על הבאת גופותיהם, כי הרי נשמותיהם ממילא צרורות בצרור החיים ליד כסא הכבוד".

שחר הביע את אכזבתו מהחלטת הבג"ץ לדחות את עתירת משפחתו נגד שחרור קונטאר, ואמר כי "היא יריקה בפרצופם של משפחות השכול ועל קברי הנרצחים. האפליה בין משפחה למשפחה כאשר לא נתנו לנו להביע את כאבנו כואבת לנו והיא כמעט אפליה בין דם לדם".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by