בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הסתיימה חקירת ראש הממשלה במעונו בירושלים 

הסתיימה חקירת ראש הממשלה במעונו בירושלים

 
 
ברוך קרא וחדשות נענע 10

צוות חוקרי היחידה הארצית לחקירות הונאה עזב את מעונו של ראש הממשלה בירושלים עם תום שעתיים בהן נחקר אולמרט תחת אזהרה. חוקרי המשטרה עימתו את אולמרט במהלך החקירה עם עובדות שעד כה לא היו ידועות בפרשות בהן נחקר. מחיקור הדין שבוצע על ידי המשטרה בארה"ב, עולות 15 עדויות חדשות המחזקות, לטענת הפרקליטות, את תיק החקירה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ראש הממשלה, אהוד אולמרט, נחקר אתמול (שישי) באזהרה על ידי חוקרי היחידה הארצית לחקירות הונאה ובראשם מפקד היחידה תנ"צ שלומי איילון. זו הפעם השלישית בה נחקר ראש הממשלה בכל מה שנוגע לקשריו עם איש העסקים היהודי - אמריקני משה טלנסקי.
 
החוקרים עימתו את רה"מ עם עדויות וראיות אחרות שאספו בארה"ב (צילום: חדשות 10)
 החוקרים עימתו את רה"מ עם עדויות וראיות אחרות שאספו בארה"ב (צילום: חדשות 10)   
חוקרי המשטרה עימתו את אולמרט במהלך החקירה בעובדות שעד כה לא היו ידועות בפרשות בהן הוא נחקר. מחיקור הדין שבוצע על ידי המשטרה בארה"ב, עולות 15 עדויות חדשות המחזקות, לטענת הפרקליטות, את תיק החקירה. החוקרים עימתו את ראש הממשלה עם עדויות אלו וראיות אחרות שאספו בארה"ב.

עד המפתח בפרשה, משה טלנסקי, הגיע אתמול ארצה לקראת חקירתו הנגדית על ידי עורכי דינו של אולמרט - שתתקיים בשבוע הבא ב-17 ביולי. מההודעה שהגישו אתמול עורכי דינו של ראש הממשלה, אהוד אולמרט, לבית המשפט המחוזי בירושלים עולה כי חקירתו של טלנסקי תארך במשך חמישה ימים, ככל הנראה בשני סבבים.

עורכי דינו של אולמרט, בהם אלי זהר ונבות תל צור, ביקשו מבית המשפט לבצע שני סבבים בחקירה הנגדית, וזאת מפני שלטענתם פרקליט מחוז ירושלים, עו"ד אלי אברבנאל, העביר אליהם אמש תשעה קלסרים המכילים חומר חקירה רב הנוגע לעדות המוקדמת.

בבקשה נכתב כי "בהודעות שנגבו משותפיו העסקיים של מר טלנסקי בארה"ב, אשר אמורות לשפוך אור על התנהלותו הכספית, מתעוררת שאלות רבות. לעדויות אלה צפויה להיות חשיבות לחקירתו הנגדית של מר טלנסקי".
 
 
חקירתו הקודמת של ראש הממשלה אהוד אולמרט, שנערכה ב-23 במאי, עסקה בעיקר בחקירתו של אורי מסר שלא הועברה לפרקליטיו של ראש הממשלה על מנת שלא לחשוף אותו לחומר החקירה והשוטרים עימתו את אולמרט עם דבריו של מסר.
 
 
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by