בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מקורבי אולמרט: הוא רק העביר נקודות לבני משפחתו 

מקורבי אולמרט: הוא רק העביר נקודות לבני משפחתו

 
 
רונן ליבוביץ`, רביב דרוקר ונדב פרי

בעקבות פרסום החשדות החדשים כנגד ראש הממשלה, אהוד אולמרט אומרים מקורביו כי הפרסום נובע מכך שהמשטרה יודעת כי עדות טלנסקי אבודה. לגבי הטענות כי משפחתו חגגה על חשבון הציבור, טען אולמרט בחקירתו כי ברוב המקרים רק העביר לבני משפחתו נקודות שצבר במהלך טיסותיו לחו"ל

 
 
 
 
 
 
 
 
 

(02:52 דקות)

 
 
מקורבי ראש הממשלה, אהוד אולמרט, הגיבו ביום שישי לחשדות החדשים שפורסמו, לפיהם אולמרט קיבל מימון לטיסותיו לחו"ל שנערכו במסגרת תפקידיו כראש עיריית ירושלים ושר התמ"ת - במקביל ממספר גופים לאותן הטיסות.
 
בדרך זו, סך הכספים שהתקבלו מהגופים השונים עבור אותה נסיעה עלה על ההוצאות האמיתיות בסכומים משמעותיים של מאות אלפי דולרים, שהועברו לחשבון פרטי מיוחד על-שם אולמרט שנוהל בעבורו על ידי סוכנות "ראשון טורס". עוד נטען כי כספים אלה שימשו למימון נסיעותיהם לחו"ל של אולמרט ובני משפחתו, וכן לצרכים אחרים של המשפחה.

לדעת המקורבים לראש הממשלה הפרקליטות והמשטרה פרסמו את ההודעה המשותפת במטרה "ליצור דרמה שלא במקומה". לדבריהם, "מדובר בחומרים שהועברו לפני שלושה חודשים למשטרה בצורה מסודרת על ידי ראש הממשלה".

עוד אמרו מקורביו של ראש הממשלה כי, "אולמרט לא לקח כסף לכיס הפרטי שלו. מדובר על חשבון נסיעות, כסף שנכנס אליו כמימון להרצאות, ואם נשאר עודף אז הוא מימן איתו את הנסיעה הבאה".

לגבי הטענה כי מימן אולמרט נסיעות פרטיות של בני משפחה, טענו מקורביו כי החוקרים שאלו את אולמרט על שבע נסיעות בשמונה שנים, וכי אולמרט הסביר להם שברוב המקרים מדובר בנקודות שנצברו והוא העביר אותן לבני משפחתו.
 
 

"האדמה לא רעדה והשמים לא נפלו"

אולמרט. לטענתו הכל תועד בצורה מסודרת בלשכתו (צילום: חדשות 10)
 אולמרט. לטענתו הכל תועד בצורה מסודרת בלשכתו (צילום: חדשות 10)   
מוקדם יותר ביום שישי מסר יועץ התקשורת של ראש הממשלה, אמיר דן, תגובה רשמית לחקירתו ובה נאמר כי "האדמה לא רעדה והשמים לא נפלו".

לדברי דן האוירה בחקירה "היתה עניינית וראויה, עיקר השאלות עסקו בענייני שליחויות שקיים ראש הממשלה בתפקידיו השונים כראש עיר, כשר וכנואם מבוקש בזירה הבינלאומית. השאלות הללו התבססו כולן על רישומים מפורטים שתועדו בלשכתו של אהוד אולמרט בתפקידיו השונים ואשר הועברו בצורה שלמה ומסודרת למשטרת ישראל, כבר לפני שלושה חודשים".

דן הוסיף כי "את השאלות עליהן נשאל ראש הממשלה ניתן לשאול כל חבר כנסת, שר, או ראש עיר במדינת ישראל, אשר מוזמן על ידי ארגונים ברחבי העולם ובמימונם".
 
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by