בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
יואב יצחק: ויצמן הודיע שיתפטר בקרוב 

יואב יצחק: ויצמן הודיע שיתפטר בקרוב

 
 
חדשות נענע

העיתונאי שחשף את פרשת "וייצמן-סרוסי" טוען עוד כי וייצמן המשיך להשתמש בכספים גם במשך כהונתו ואף החזיק כרטיס אשראי של סרוסי למשיכת הכספים. לשכת הנשיא מכחישה את ה"שמועות" לפיהן ויצמן מתכוון להתפטר

 
 
 
 
 
 
 
 
 
העיתונאי יואב יצחק (מעריב) שחשף את פרשת הכספים שהועברו לנשיא ויצמן לפני כעשר שנים מאיש העסקים אדוארד סרוסי, גילה היום כי ויצמן כבר החליט בעצם להתפטר.

במסיבת עיתונאים שערך יצחק בביתו גילה גם גילויים חדשים שגילה, לטענתו, בפרשת ויצמן-סרוסי. בין היתר טען יצחק כי ויצמן המשיך להשתמש בכספים שהועברו אליו מסרוסי גם אחרי שהמשיך בכהונתו, ולא כפי שויצמן טען לאחרונה. לטענתו של יצחק לויצמן היה גם כרטיס אשראי שהוענק לו על ידי סרוסי, ובאמצעותו משך כספים מהחשבון אליו העביר סרוסי את הכספים. לפי יצחק, ויצמן ביטל את כרטיס האשראי ב-1995 לאחר משפטו של יושב-ראש הסוכנות שמחה דיניץ, שהואשם בשימוש שלא כדין בכרטיס האשראי של הסוכנות.

באשר להתפטרותו של ויצמן אמר יצחק כי "ויצמן החליט כבר בעצם להתפטר והודעה נמסרה על כך לראש הממשלה ברק", אולם לדבריו וייצמן משהה את הודעתו מתוך כוונה להודיע על כך במועד אחר ולנמק זאת מסיבות בריאותיות. יצחק מגלה כי הסערה במערכת הפוליטית לאחרונה מקורה בהחלטתו של ויצמן להתפטר.

לשכת נשיא הוציאה היום בצהריים הודעה המכחישה את ה"שמועות" שויצמן מתפטר. בהודעה אמר מנכ"ל בית-הנשיא אריה שומר כי אין כל שחר לשמועות שהנשיא שוקל להתפטר מסיבות בריאותיות או מסיבה אחרת.

רעייתו של הנשיא הגברת ראומה וייצמן אמרה היום לקול-ישראל כי בעלה לא שוקל להתפטר. "מוכרחים לחכות להמלצת הפרקליטות" אמרה הגברת ויצמן "הנוהג שזתופס לגבי כל אזרח רגיל יתפוס גם לגבי ויצמן". עוד הוסיפה הגברת ויצמן כי בהתיעצויות פרטיות שערכו היא ובעלה עם עורכי-דין נאמר להם כי ויצמן לא עבר כל עבירה על החוק.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by