בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
פרקליטו של אולמרט: המשטרה והפרקליטות רימו אותנו 

פרקליטו של אולמרט: המשטרה והפרקליטות רימו אותנו

 
 
חדשות נענע 10

עורך הדין נבות תל צור, מפרקליטיו של אולמרט תוקף בחריפות את המשטרה והפרקליטות ומאשים אותם ב"רדיפה" של ראש הממשלה • בראיון ל"רדיו ללא הפסקה" אמר כי " נעשים פה דברים שלא ייעשו וחורצים פה את המשפט ואת התיק בתקשורת. אם הוא לא היה ראש ממשלה יכול להיות שכל היחס הזה לא היה מתרחש כלפיו"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
פרקליטו של ראש הממשלה, עורך הדין נבות תל צור, תוקף הבוקר (ראשון) בחריפות את התנהלות המשטרה והפרקליטות בחקירת מרשו וטוען "חוקרי המשטרה ואנשי הפרקליטות רימו אותנו. עורך הדין אלי זוהר וראש אגף החקירות נכנסו לוויכוח גדול לגבי עיתוי החקירה".
 
תל צור. "ונדטה כזו עדיין לא נעשתה". (צילום: חדשות 10)
 תל צור. "ונדטה כזו עדיין לא נעשתה". (צילום: חדשות 10)   
בראיון לתכניתו של ניסים משעל ב"רדיו ללא הפסקה" אמר תל צור כי "עוד שיא נשבר מבחינת הדרמה והסנסציה ושכחו את טלנסקי ושכחו את המעטפות וכבר יש פרשה חדשה. זו כבר חקירה שישית, לצערי זה מתחיל להצטייר כרדיפה. התנהלות המשטרה והפרקליטות גוררת את הביקורת הזאת. אם רוצים להגביר את אמון הציבור בטוהר ההליך, באיכות החקירה, בממלכתיות החקירה, לא כך צריך לנהל אותה".

תל צור אמר עוד "ראיות לגניבות כאלה לא הוצגו, הוצגו חשדות לחשבונות כפולים או לא כפולים. הדברים יוסברו. חקירה צריכה להיעשות, ובודאי אפשר דבר כזה, אבל ונדטה כזו עוד לא נעשתה".

"קשה להגן על איש ציבור שהחוק הישראלי פשוט לא חל עליו, אלא כל הכללים מתכופפים ונשברים. כשמדובר בחקירה של איש ציבור בטח ראש הממשלה, נעשים פה דברים שלא ייעשו וחורצים פה את המשפט ואת התיק בתקשורת. אם הוא לא היה ראש ממשלה יכול להיות שכל היחס הזה לא היה מתרחש כלפיו, ואני לא רואה שיש פה עילה למעצר או לאיומים הללו".
 

תל צור: יש שימוש לרעה בכוח המשרה של המשטרה והפרקליטות

 
תל צור המשיך ותקף את החשדות שהעלו חוקרי המשטרה: "כולם גנבים רק כדי לשרת את הכיס הפרטי של אולמרט? גם קצת היגיון ואינטיליגנציה יש לציבור אי אפשר לזלזל בו עד כדי כך. יש סעיף בחוק שנקרא שימוש לרעה בכוח המשרה. אלה שיש להם את הכוחות, צריכים להפעיל אותם בתום לב ובממלכתיות, ולא בהסרת כפפות ובנקמות אישיות כפי שזה עלול להתפרש כשזה נעשה פה".

פרקליטו של אולמרט הוסיף כי "אלה חשדות שצצו ביום שישי בצהריים ואנחנו ביום ראשון בבוקר. אני חושב שאכן יצאו מספר בקשות תשלום למספר גופים שנכללו בנסיעה אחת, אף אחד לא התבקש לשלם נסיעה שלא היה קשור בה. זה לא אומר שכל הגופים שילמו בפועל זה שיש שתי בקשות תשלום זה הוסבר ועוד יוסבר. אני לא שמעתי שעושים קנוניה במשך עשר שנים במאה נסיעות שונות ו 20 איש מעורבים בכך במשרדי הנסיעות ובמשרד המסחר והתעשייה".
 
 
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by