בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
עמי פלינר: "אדרוש בנחרצות את הצדק" 

עמי פלינר: "אדרוש בנחרצות את הצדק"

 
 
חדשות נענע 10

משפחת פלינר הגישה בקשה להרשות להם להיות נוכחים במשפטו של ת' בן ה-17 שנאשם ברצח עו"ד ענת פלינר. היום הם ישבו באולם הדיונים ויכלו לראות את הרוצח לראשונה. עמי פלינר אומר בראיון, "לא הסתכלתי לו בעיניים", ועל כך שהנאשם ביקש מבני המשפחה סליחה אמר פלינר, " את ענת כבר לא יהיה ניתן להחזיר, ועל כך אין כפרה"

 
 
 
 
 
 
 
 
 

(04:53 דקות)

 
 
עמי פלינר, אבי ילדיה של עו"ד ענת פלינר ז"ל ראה היום לראשונה בבית המשפט את הנער בן ה-17 שרצח אשתו לפני שנתיים. בתחילה נאסר על המשפחה להשתתף בדיונים בגלל שהדיון נערך בדלתיים סגורות אך לאחר שהתקבלה בקשת המשפחה לנוחכות בדיונים הם יכלו היום להיות עדים להליך המשפטי.
 
"ראיתי בחור חבוש כיפה כבר נכנס בשאננות לבית המשפט ויותר מזה לא ראיתי", אמר פלינר, "לא הסתכלתי לו בעיניים, הייתי רוצה מאוד פשוט לא היה ניתן. מאוד הייתי רוצה לראות מה מסתתר מאחוריהן".

ביציאה מבית המשפט קראה אמא של ענת לעבר הנאשם ברצח פלינר חשב שהיא עשתה זאת בצורה מכובת, "אמא של ענת אמרה את אשר על ליבה, זאת תגובה סבירה ונכונה. זו תגובה של כל אימא שמאבדת את הבת שלה".

לגבי ההערכות לפיהן יוכלו להגיע פרקליטי הנאשם לעסקת טיעון אמר פלינר, "אני אדרוש בנחרצות את הצדק, אדרוש בנחרצות את ההחלטה של בית המשפט, לגרום לאדם הזה, לרוצח הזה לבלות את שארית ימו בבית הסוהר".

בנוסף בתחילת הדיון ביקש הנאשם סליחה מהמשפחה על כך אמר פלינר, "לאיזה מין תגובה הוא ציפה? הסליחה היא לא רלוונטית, הוא צריך לבקש את סליחת הציבור בישראל, את ענת כבר לא יהיה ניתן להחזיר, ועל כך אין כפרה".
 
 

פתיחת המשפט: הנאשם קילל את העיתונאים

מוקדם יותר היום ת', בן ה - 17, הנאשם שביצע את הרצח כשהיה בן 15, הגיע לבית המשפט ומייד עם הגיעו לאולם הדיונים קילל את העיתונאים שעמדו מחוץ לאולם ואף זרק לעברם מיקרופון.

הנאשם הודה ברצח ושיחזר אותו לאחר מעצרו, אולם פרקליטיו טוענים כי הוא סובל מאי שפיות ואינו כשיר לעמוד לדין. על פי ההגנה, הנער הודה ברצח לאחר שניסה להתאבד. על פי כתב האישום, שהוגש בשבוע שעבר, ת' ביקש לבצע שוד באחד הבתים ברמת השרון כדי להשיג כסף. הוא יצא מביתו בשעה 21:00 לאחר שנטל זוג כפפות שחורות שהיו שייכות לו וסכין קומנדו ונדן שהיו שייכים לאביו.

הוא הגיע לבית משפחת פלינר, דפק על דלת הכניסה ועו"ד פלינר פתחה את הדלת לאחר שהנאשם הזדהה כשכן. כשהדלת נפתחה, אמר לה הנאשם: "תוציאי את כל הכסף שיש", ומיד לאחר מכן שלף את הנדן, הוציא מתוכו את הסכין, ובעודו דורש מעו"ד פלינר כי תוציא את כל הכסף דקר אותה שתי דקירות בבטנה, השליך את הנדן לרצפה ונמלט מהמקום.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by