בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
משפחת רגב: נבכה, נתאבל ואז נמשיך הלאה 

משפחת רגב: נבכה, נתאבל ואז נמשיך הלאה

 
 
פז שוורץ ואיריס מיזן

בני משפחתו של אלדד רגב אמרו לאחר שקיבלו את ההודעה הרשמית על מות בנם כי, "הייתה לנו תקווה במשך שנתיים - היום היא נגוזה. כעת אנחנו נבכה בשלושת הימים הקרובים ואז נתאבל ואחר כך נמשיך הלאה". מוקדם יותר אמר עמרי אבני, אביה של קרנית גולדווסר, כי "היא נדרה להחזיר את בעלה הביתה, וכעת משהסתיימה המשימה סערת הרגשות פרצה וכולנו במצב קשה"

 
 
 
 
 
 
 
 
 

(2:50 דק')

 
 
"בשלושת הימים הקרובים אנחנו נבכה, בארבעת הימים שלאחריהם אנחנו ננוחם ולאחר מכן נחזור לחיים כפי שנכון לעשות וכפי שראוי" - כך אמר אתמול אחר הצהריים (רביעי) בני רגב, אחיו של אלדד ז"ל.
 
ארונותיהם של אודי ואלדד (צילום: AP)
 ארונותיהם של אודי ואלדד (צילום: AP)   
רגב אמר עוד כי "החילופין היום מוכיחים ביתר שאת את העובדה שאנחנו עם של חיים לעומת האויב, שהוא עם של מוות ורצח. אנחנו בקשר מתמיד עם משפחת גולדווסר".

הוא התייחס לרגע בו קיבל את הבשורה המרה כי אחיו נהרג ואמר "קיבלנו מידע מאמצעי התקשורת וגם מגורמי צה"ל המוסמכים והם עידכנו אותנו בכל פרט. הייתה תחושה קשה כשראינו את הארונות. אני הבטתי בבכי. התקווה נגוזה באותו רגע. אנחנו אנשים ריאליים ידענו את העבודות. לפחות בשלב הראשון שלאחר החטיפה הייתה לנו אמונה ותקווה הראה על כך שהאפשרות שהם בחיים היא קיימת ורק בשנה האחרונה הממצאים התבררו והתקווה נחלשה, אבל הייתה קיימת – לצערי היום היא נגוזה".

מוקדם יותר אתמול אמר עמרי אבני, אביה של קרנית גולדווסר, אלמנתו של אהוד, כי "אחרי שנתיים לא קלות זה הרגע הכי קשה שהיה לנו" - כך אמר לפני זמן קצר עמרי אבני, אביה של קרנית גולדווסר, אלמנתו של החייל החטוף אהוד גולדווסר

"האלוף שטרן בישר לנו את הבשורה הנוראה שאלדד ואודי זוהו כחללים. בפגישה נכחו ההורים של אודי, מיקי ושלמה, האחים שלו גדי ויאיר וקרנית, דניאלה, אני הייתי נוכח ואחיה של קרנית". אבני סיפר על החלטתה של בתו להשיב את בעלה הביתה ועל התקופה הקשה שצפויה כעת למשפחות ואמר: "אתם וודאי יודעים ודאי שמעתם שקרנית נדרה נדר להביא את אודי הביתה. עכשיו כשהיא סיימה והמשימה הושלמה סערת הרגשות התפרצה ואנחנו כולנו במצב קשה".

בפניה לתקשורת אמר אבני: "אנחנו עכשיו רוצים להיות שוב לבד, רק המשפחה. לכאוב, לבכות לשוחח לחבק, לתמוך. יש לנו מה לעשות בפנים ואנחנו נורא נשמח אם אחרי שנסיים כאן תכבדו את ההחלטה שלנו". אביה של קרנית הוסיף: "ברגע שנקבל את האו.קיי, לפנות ערב אנחנו ניסע להיפרד מאודי במחנה שרגא ואחרי זה אנחנו נתכונן ליום הבא, ללוייה שאנחנו עדיין לא יודעים מתי תתקיים".
 
 

"בני משפחת שליט בקשר איתנו כל הזמן"

כשנשאל האם המשפחות בקשר עם משפחתו של החייל החטוף גלעד שליט שעדיין נמצא בשבי חמאס ענה: "בני משפחת שליט בקשר איתנו כל הזמן. אני רוצה להגיד כאן לבני משפחת שליט ולכל עם ישראל: התחלנו את הכל שלוש משפחות. אמנם אנחנו עומדים בפני פרק של סיום אבל גלעד לא נשכח ואנחנו כולנו נתפנה ונרתם כדי לעזור לגלעד לחזור".

לגבי פועלו של המתווך מטעם ראש הממשלה לעניין החטופים עופר דקל, אמר אבני כי הוא "עשה עבודה נהדרת והוסיף "זאת הזדמנות טובה מאוד להודות לו על המאמצים ועל העבודה, שבעה ימים בשבוע, 24 שעות ביממה". לגבי משרד ראש הממשלה אמר אבני "אנחנו בקשר כל הזמן עם משרד ראש הממשלה. המשרד תרם לזה שהממשלה תקבל את ההחלטה הנכונה שהביאה את אודי ואלדד הביתה".
 
עם הפנים קדימה. קרנית (צילום: חדשות 10)
 עם הפנים קדימה. קרנית (צילום: חדשות 10)   
אבני הודה גם לסמדר הרן, שכתבה מכתב לממשלה בו תמכה בשחרורו של המחבל שטבח במשפחתה לטובת הוצאת עסקת השבויים לפועל ואמר: "סמדר הרן יודעת שהרוצח השפל שהלך הביתה וסוף סוף עשה בפעם הראשונה בחייו מעשה טוב בכך שהלך מכאן, וגרם לזה שאודי ואלדד יחזרו".

"קרנית תמיד עם הפנים קדימה"

אבני סיכם את דבריו ואמר: "בתי עכשיו מעכלת, היא כואבת. לא הספקתי עוד לדבר איתה אחרי שידברנו עם האלוף, אבל אני יודע שמאוד מאוד קשה לה. אנחנו נמשיך לתמוך בה. היא תמיד עם הפנים קדימה ואנחנו נמשיך קדימה".

תהליך זיהוי הגופות הושלם לפני זמן קצר, ואז הוכרזו רגב וגולדווסר חללים. האלופים אלעזר שטרן וגדי שמני נשלחו אל בית המשפחות כדי למסור להן באופן רשמי את ההודעה הקשה. דובר צה"ל, תא"ל אבי בניהו היה זה שמסר את ההודעה הרשמית לתקשורת וואמר "בשעה הזו צה"ל מרכין את ראשו מרכין את דגליו ומחבק בחום את המשפחות וזוכר את חייליו שנפלו בשבי האויב. בצה"ל הוחלט להעלות את שניהם בדרגה וגם על כך מסרנו למשפחות".
 

(3:10 דק')

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by