בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
פגישה משולשת בין קלינטון ברק וא-שרע 
 
 
חדשות נענע

הפגישה התאפשרה לאחר פתרון המשבר בשיחות. נושא הגבולות לא ידון בתחילת המשא ומתן כפי שדרשו הסורים; פקידים אמריקנים מגדירים את הפגישה המשולשת כפרודוקטיבית

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שיחות השלום בין ישראל לסוריה התחדשו הערב (שלישי) בארצות הברית לאחר שנפתר המשבר בשיחות עם סוריה, והערב (שלישי) נערכה פגישה משולשת בין קלינטון ברק וא-שרע.

גורמים ישראלים מסרו לגלי צה``ל כי הדיונים יסבו תחילה בנושא סידורי הבטחון והנורמליזציה, והדיון בנושא הגבולות ייערך מאוחר יותר.

במהלך היום האשים השר חיים רמון את הסורים בכך שהם מפרים את סדר היום, שנקבע מראש לשיחות השלום עם ישראל, ומתעקשים להתחיל בדיונים דווקא בנושא הגבולות.
 

קלינטון חוזר לאתר השיחות

נשיא ארצות הברית ביל קלינטון חזר לאתר השיחות בשפרדסטאון הערב (שלישי) כשהוא מעודד ואופטימי, לפני נסיעתו אמר לכתבים בוושינגטון: ``אני חושב ששני הצדדים מאוד רציניים ורוצים להגיע להסכם``.

דובר מחלקת המדינה האמריקנית, ג`יימס רובין אמר הערב: ``המשבר על סדר ניהול המשא ומתן נפתר ואנו מתקדמים במהירות``, אולם הוא סרב לפרט סביב איזו מחלוקת נסב המשבר.

סוכנות הידיעות רויטרס מסרה כי לדברי פקידים אמריקנים בכירים, הפגישה המשולשת בין קלינטון ברק וא-שרע היתה מאוד פרודוקטיבית, ונערכה באווירה טובה. לפני הפגישה נועד הנשיא האמריקני עם ראש הממשלה ברק בארבע עיניים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by