בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ביצע מעשים מגונים בבתו וירצה עונש של 8 שנות מאסר 

ביצע מעשים מגונים בבתו וירצה עונש של 8 שנות מאסר

 
 
חדשות נענע 10

בנוסף גזר בית המשפט המחוזי בתל אביב על האב המורשע שנתיים נוספות של מאסר על תנאי וכן תשלום פיצוי בסך 50,000 שקלים לבתו, לה גרם נזק נפשי רב. השופטים ציינו בגזר דינם כי האב לא הביע חרטה על מעשיו ודחו את גרסתו לפיה מקורה של התלונה באשתו לשעבר שמנסה לטפול עליו עלילות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בית המשפט המחוזי בתל אביב גזר היום עונש של שמונה שנות מאסר על אב שהורשע בביצוע מעשים מגונים בבתו שהיתה באותה תקופה ילדה שעוד לא מלאו לה עשר שנים. בין השנים 1995 עד 1996 נהג הנאשם להמתין לבתו שתשוב מבית הספר ואז היה מתעלל בה יום יום.
 
למתלוננת נגרם נזק נפשי קשה בעקבות מעשי האב (צילום אילוסטרציה: stock photos)
 למתלוננת נגרם נזק נפשי קשה בעקבות מעשי האב (צילום אילוסטרציה: stock photos)   
הנאשם ניסה לטעון כי מקורה של תלונת בתו בעלילה שרקמה נגדו אמה, בעקבות הגירושין של בני הזוג ואולם השופטים הבהירו כי דברים אלו "נדחו על ידינו מכל וכל במסגרת הכרעת הדין".

התובע ציין את הנזק הנפשי הקשה שנגרם למתלוננת עליו "ניתן ללמוד מעדויותיהן של הפסיכיאטרית והעובדת הסוציאלית שבאו בפנינו במהלך פרשת ההוכחות, ומתסקיר הקורבן שהוגש לנו, ואשר בו תוארו הפרעות הקשב והאכילה מהן סבלה הקטינה במהלך השנים, כולל, הניסיונות האובדניים שביצעה, והקשיים ביחסים הבינאישיים הממשיכים ללוותה עד עצם היום הזה, על אף הטיפול המתמשך שהיא עוברת לשיקום הריסות חייה".

עוד ציין התובע כי "גם משהורשע, אין הנאשם לוקח אחריות על מעשיו, אינו מביע חרטה עליהם, ואינו מבטא ולו מקצת אמפתיה כלפי המתלוננת, בתו שלו, שאת מעשיו בה הוא ממשיך להכחיש בכל תוקף".

עורך דינו של הנאשם טען כי ההתעללות אינה כה חמורה, זאת מאחר ו"בעת ביצוע המעשים המגונים במתלוננת, נותרו הנאשם והמתלוננת בבגדיהם. מכאן, כך טען, שיש להמעיט מחומרת מעשיו בה, שהרי, הדעת נותנת, כי חרף היות המעשים חמורים, הם לעצמם, אין אלה מגיעים לרמת החומרה הכרוכה במעשים מסוג אלה, הנעשים בעירום".
 
 
הסניגור ציין עוד את הזמן הרב שחלף מאז ביצוע המעשים ועד הגשת התלונה - שש שנים ועוד ארבע שנים עד להגשת כתב האישום. לסיכום טיעוניו טען בא כוחו של האב כי "ככלל, מצויים מעשיו של הנאשם נמוך במדרג חומרת עבירות המין בתוך המשפחה, נוכח אי הפעלת כוח פיסי או איום על ידו, כלפי הקטינה ונוכח דרך ביצוע מעשיו בה".

"הנאשם לא הכה על חטא בשום שלב"

לאחר ששקלו את הטיעונים השונים הרשיעו השופטים את האב ובגזר דינם כתבו: "הנאשם בענייננו, כך מסתבר, לא הודה במעשיו, גם לאחר שדינו הוכרע על ידינו. ממילא, לא הביע חרטה ולא היכה על חטא בשום שלב, עובדה המעקרת את המחלוקת שנתגלעה בין באי כוח הצדדים בשאלת מסוכנותו המינית – אם נמוכה, אם בינונית היא. פשיטא, אי הבעת החרטה ואי גילוי שמץ אמפתיה כלפי המתלוננת, בתו, מטה בכל מקרה, את הכף לחומרת עונשו, כטענת בא כוח המדינה בפנינו".

לאחר שציינו גם את הנזק הנפשי שנגרם לקטינה גזרו השופטים את דינו של האב והוא ירצה, כאמור, עונש של שמונה שנות מאסר בפועל, שנתיים על תנאי ופיצויים לבתו בסך של 50,000 שקלים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by