בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
החקירה נמשכת 
לדור: פרקליטי אולמרט מתעסקים בדברים לא רלוונטיים 

לדור: פרקליטי אולמרט מתעסקים בדברים לא רלוונטיים

 
החקירה נמשכת |
 
רונן ליבוביץ`

עם תחילת עדותו ביום הדיונים השני בחקירה הנגדית של משה טלנסקי זעם פרקליט המדינה, משה לדור, על סגנון החקירה שמנהלים פרקליטי ראש הממשלה, "דברים בלתי רלוונטיים לחלוטין לחקירה"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
היום השני (שישי) לחקירתו של משה טלנסקי בפרשת המעטפות של ראש הממשלה, אהוד אולמרט נפתח בסערה כאשר פרקליט המדינה, משה לדור תקף את אופי השאלות של פרקליטי ראש הממשלה לעד המפתח.
 
טלנסקי מגיע לבית המשפט
 טלנסקי מגיע לבית המשפט 
 צילום: רויטרס 
 
פרקליטיו של ראש הממשלה, בראשם עו"ד אלי זהר, שבו ושאלו את העד המרכזי שאלות אודות ההלוואות השונות שנתן לאנשים שעימם עבד. הם דרשו ממנו להציג את הרשימות שערך לעצמו, אודות מתן כספים לגורמים שונים. בנוסף הם חזרו על בקשתם לראות את הפנקס שלו שבו תיעד את העברות הכספים. טלנסקי אמר כי הוא, "לא רוצה להטריד את אישתי, היא לא מרגישה טוב. אדבר איתה ואבקש את הפנקס אחרי השבת".

כאשר ביקשו הפרקליטים שטלנסקי יגיש לבית המשפט את הדו"חות שהגיש למס הכנסה במשך עשר השנים האחרונות, קם פרקליט המדינה לדור ואמר: "אם חבריי מתכוונים להמשיך בשאלות על שנים לא רלוונטיות - אז מתי נגיע לנושא המדובר? מדובר בעדות מוקדמת של חמישה ימים בלבד. אני מציע לשים איזושהי נקודה".

בתגובה לדברים אמר עו"ד זהר: "מה שאמר פרקליט המדינה זו עזות מצח. זה מיועד לתקשורת וזוהי מטרתו של לדור. ההערה לא במקום. הוא מנסה להסיט את הדברים".
 

החקירה הנגדית תמשך ככל הנראה עד אמצע שבוע הבא

 
שלשום לפני שנפתחה החקירה הנגדית אמר עורך הדין אלי זוהר כי חקירתו של טלנסקי לא צפויה להיות פשוטה. "מה שקורה הוא שאנחנו הולכים לברר את האמת. אנחנו אספנו הרבה מידע ואינפורמציה בכל מיני מקומות בארץ ובעולם ואנחנו נעביר את זה במהלך ימי החקירה.

אין פה שאלה של מיליטנטיות". זוהר אמר כי ההליך לא הולך להיות פשוט, ועל פי דעתו החקירה תימשך עד לאמצע השבוע הבא. הפרקליט הבכיר הבהיר: "חקירה נגדית זה לא טיול בוקר ויצטרכו לעשות אותו".
 
 
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by