בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
החקירה נמשכת 
טלנסקי: "אין לי כוח להמשיך" 

טלנסקי: "אין לי כוח להמשיך"

 
החקירה נמשכת |
 
רונן ליבוביץ`

היום השני בחקירתו הנגדית של טלנסקי היה קשה ביותר לעד המפתח בפרשת המעטפות. עורכי דינו של ראש הממשלה ניסו לשבור אותו על דוכן העדים ובסופו של יום התישו אותו. טלנסקי ביקש מבית המשפט שלא להמשיך בחקירה. פרקליטי אולמרט: "גרסתו נפלה". בית המשפט דחה את בקשת טלנסקי

 
 
 
 
 
 
 
 
 

(1:16 דק')

 
 
לאחר שש שעות של חקירה הסתיים היום השני בדיוני עדותו של איש העסקים משה טלנסקי, העד המרכזי בפרשת "מעטפות הכסף" של ראש הממשלה, אהוד אולמרט.
 
עם סיום החקירה הנגדית ביקש טלנסקי מבית המשפט לסיים את החקירה הנגדית כבר ביום ראשון הקרוב ולא להמשיך איתה כמתוכנן גם בימים שני ושלישי מאחר ואין לו כוח. טלנסקי אמר, "אין לי את היכולת ואת הכוח לבלות בחקירה אחרי יום ראשון. אני מוכן לחזור לחגים, יש לי את אשתי ואת העסקים שלי. אני מבקש שתתנו לי הפסקה אחרי יום ראשון". עוד הוסיף טלנסקי "זה כבר נמשך חודשים. זה מפריע לעסקים שלי, ומפריע למשפחה שלי. אמרתי בעבר שאחזור וחזרתי".

מקורביו של ראש הממשלה אמרו בעקבות בקשתו של טלנסקי כי, "טלנסקי מבין שבכל רגע הוא יחשוף עוד ועוד שקרים ולכן הוא רוצה להפסיק את החקירה ולחזור לארצות הברית".

יום החקירה היום היה יום קשה עבור טלנסקי לאחר שעורכי דינו של ראש הממשלה הטיחו בו האשמות קשות וניסו לשבור אותו על דוכן העדים. כפי שאמרו לפני תחילת המשפט מטרתם הייתה להוכיח כי טלנסקי לא דובר אמת וכי יש סתירות בעדותו.

פרקליט המדינה משה לדור אמר כי הפרקליטות מתנגדת לבקשת טלנסקי שלא להמשיך בחקירה הנגדית, "עדות מוקדמת צריכה להמשך ברציפות". אמר לדור.

לאחר הפסקה קצרה החליטו השופטים לדחות את בקשת טלנסקי ולהמשיך בחקירה הנגדית כפי שהוסכם מראש עד יום שלישי בשבוע הבא.

בסיום הדיון אמר פרקליטו של ראש הממשלה, עו"ד אלי זהר: "הראנו שבכל הקמפיינים יש דיווח מדויק ויש תשלומי צ'קים ומזומן וזאת בניגוד לדברי טלנסקי שאמר שהתשלומים התבצעו בעיקר במזומן". עוד הוסיף זהר, "טלנסקי קבר את עצמו בשתיקה מביכה עד לכדי רחמים עליו. גרסתו נפלה הוכחנו שאין לנו אחות ושכל הכסף מדווח".
 
 

"חקירה לא רלוונטית"

מוקדם יותר היום התעמתו עורכי דינו של ראש הממשלה עם פרקליט המדינה. כאשר ביקשו הפרקליטים שטלנסקי יציג בבית המשפט את הדו"חות שהגיש למס הכנסה במשך עשר השנים האחרונות, קם פרקליט המדינה לדור ואמר: "אם חבריי מתכוונים להמשיך בשאלות על שנים לא רלוונטיות - אז מתי נגיע לנושא המדובר? מדובר בעדות מוקדמת של חמישה ימים בלבד. אני מציע לשים איזושהי נקודה".

בתגובה לדברים אמר עו"ד זהר: "מה שאמר פרקליט המדינה זו עזות מצח ודבריו מיועדים לתקשורת. ההערה לא במקום, הוא מנסה להסיט את הדברים".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by