בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
אחרי הפגישה המשולשת - נמשכים הדיונים בווירג'יניה 

אחרי הפגישה המשולשת - נמשכים הדיונים בווירג'יניה

 
 
חדשות נענע

אחרי פגישה מוצלחת בין קלינטון, ברק וא-שרע, יימשכו היום הדיונים בין ישראל וסוריה, בנושאי המים, הביטחון והנורמליזציה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
צוותי המשא ומתן של ישראל וסוריה ימשיכו היום (רביעי) בדיונים בשפרסדטאון. אחרי שהדיונים התחילו ברגל שמאל ביום שני, נפתרו המחלוקות שהעיבו על תחילת השיחות ביום שלישי. נשיא ארצות-הברית ביל קלינטון, הצליח אתמול להביא לפגישה משולשת בינו לבין ראש הממשלה ברק ושר החוץ בוריס פארוק א-שרע, ונועד עם השניים במשך שעה. אם גם היום הדיונים יתנהלו כשורה, לא צפוי הנשיא קלינטון לשוב לשפרדסטאון.

גורמי ממשל אמריקאים אמרו כי סדר היום לדיונים הוא גמיש, כשכמה ועדות אמורות לדון בימים הקרובים בנושאי המים, הביטחון, הנורמליזציה - ולבסוף נסיגת ישראל מהגולן, ולוח הזמנים הצפוי לביצוע המהלכים האלה. בכיר במשלחת הסורית מסר לסוכנות רויטרס כי שתי ועדות, אחת שדנה בשאלת הגבולות ואחת שדנה במים ובמשאבי הטבע, נפגשו אתמול בערב לדיונים.

דובר משרד החוץ האמריקאי, ג`יימס רובין, מסר כי הפגישה בין קלינטון, ברק וא-שרע היתה פרודוקטיבית. "הדיון היה מקיף ויסודי, בעניין המקום שאנחנו נמצאים בו עכשיו והמקום אליו אנחנו רוצים להגיע". רובין הזהיר מפני ציפיות מוגזמות לכך שהצדדים יגיעו עוד בסיבוב הזה של השיחות ל"הסכם ליבה" של תהליך השלום. "אנחנו לא מצפים שהמטרה הזאת תושג בסבב השיחות הנוכחי, בהתחשב בקשיים וברגישות של הנושאים בהם אנחנו דנים", אמר.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by