בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
החקירה הנגדית 
הבוקר: תחל שוב חקירתו של טלנסקי בפרשת המעטפות 

הבוקר: תחל שוב חקירתו של טלנסקי בפרשת המעטפות

 
החקירה הנגדית |
 
חדשות נענע 10

ביום שישי התיר בית המשפט לפרסם את קטעי הווידאו מעדותו של טלנסקי במשטרה, שהציג צוות ההגנה בחקירה הנגדית. לטענת פרקליטי אולמרט מוכיחים הקטעים כי המשטרה היא זו שלחצה על טלנסקי לטעון כי אולמרט עשה שימוש לא ראוי בכסף שהעביר לו

 
 
 
 
 
 
 
 
 

(00:55 שנ')

 
 
חקירת הנגד של משה טלנסקי במסגרת פרשת המעטפות תימשך הבוקר (ראשון) בבית המשפט המחוזי בירושלים. החקירה צפויה להסתיים ביום שלישי.
 
הבוקר תיכנס ליומה השלישי חקירתו של טלנסקי בפרשת מעטפות הכסף
 הבוקר תיכנס ליומה השלישי חקירתו של טלנסקי בפרשת מעטפות הכסף 
 צילום: רויטרס 
 
ביום שישי התיר בית המשפט לפרסם את הקטעים מעדותו של טלנסקי במשטרה, שהציג צוות ההגנה בחקירה הנגדית. בתיעוד העדות אומר טלנסקי: "וכשהוא בא לנאום, זה היה נכון, הוא מעולם לא גבה תשלום של 25,000 דולר, אז הוא היה זכאי להיות ממוקד בתוצאות. מה הבעיה עם זה? כשהוא רץ לראשות עיריית ירושלים, הנחנו שהוא יהיה ראש עיר טוב".

טלנסקי נשאל אם אין שוב דבר פסול בכך למה הוא כועס והשיב: "כי אני מגלה שהוא השתמש בכסף בשביל עצמו". החוקרים שואלים "איך אתה יודע את זה?" והוא משיב לאחד מהם: "אתה מספר לי, זה מה שאתם אומרים!".

בשני ימי החקירה עד כה ניסו פרקליטיו של ראש הממשלה אולמרט להציג סתירות בגרסה שמסר טלנסקי במשטרה. בין היתר באמצעות הצגת קטעי וידאו מעדותו בחדר החקירה, שמוכיחים לדבריהם כי המשטרה היא זו שלחצה עליו לטעון, כי אולמרט עשה שימוש לא ראוי בכסף שהעביר לו.

יום החקירה ביום שישי היה יום קשה עבור טלנסקי לאחר שעורכי דינו של ראש הממשלה הטיחו בו האשמות קשות וניסו לשבור אותו על דוכן העדים. כפי שאמרו לפני תחילת המשפט מטרתם הייתה "להוכיח כי טלנסקי לא דובר אמת וכי יש סתירות בעדותו". בסיום הדיון אמר פרקליטו של ראש הממשלה, עו"ד אלי זהר: "הראנו שבכל הקמפיינים יש דיווח מדויק ויש תשלומי צ'קים ומזומן וזאת בניגוד לדברי טלנסקי שאמר שהתשלומים התבצעו בעיקר במזומן". עוד הוסיף זהר, "טלנסקי קבר את עצמו בשתיקה מביכה עד לכדי רחמים עליו. גרסתו נפלה - הוכחנו שאין לנו אחות ושכל הכסף מדווח".

עם סיומה של החקירה הנגדית ביום שישי ביקש טלנסקי מבית המשפט לסיים את החקירה הנגדית כבר היום ולא להמשיך איתה כמתוכנן גם בימים שני ושלישי מאחר "אין לי את היכולת ואת הכוח לבלות בחקירה אחרי יום ראשון. אני מוכן לחזור לחגים, יש לי את אשתי ואת העסקים שלי. אני מבקש שתתנו לי הפסקה אחרי יום ראשון". עוד הוסיף טלנסקי "זה כבר נמשך חודשים. זה מפריע לעסקים שלי, ומפריע למשפחה שלי. אמרתי בעבר שאחזור וחזרתי".

בעקבות בקשתו של טלנסקי אמרו מקורביו של ראש הממשלה כי "טלנסקי מבין שבכל רגע הוא יחשוף עוד ועוד שקרים ולכן הוא רוצה להפסיק את החקירה ולחזור לארצות הברית".

פרקליט המדינה, משה לדור, אמר כי הפרקליטות מתנגדת לבקשת טלנסקי שלא להמשיך בחקירה הנגדית, "עדות מוקדמת צריכה להמשך ברציפות". אמר לדור. לאחר הפסקה קצרה החליטו השופטים לדחות את בקשת טלנסקי ולהמשיך בחקירה הנגדית כפי שסוכם מראש.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by