בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
על הדוכן 
עו"ד זהר: הוכחנו שהעד אינו אמין 

עו"ד זהר: הוכחנו שהעד אינו אמין

 
על הדוכן |
 
רונן ליבוביץ`

החקירה הנגדית בפרשת המעטפות שנמשכה זה יומה השלישי, רשמה לא מעט כותרות. בסביבתו של ראש הממשלה מרוצים מהודאתו של טלנסקי כי בחקירתו במשטרה שמו דברים בפיו. בסביבתו של טלנסקי מאשימים את פרקליטיו של אולמרט באיומים נוסח אסי אבוטבול

 
 
 
 
 
 
 
 
 

(1:02 דק')

 
בתום היום השלישי לחקירת עד המפתח, משה טלנסקי, בפרשת המעטפות, נרשמת שביעות רצון בקרב צוות פרקליטיו. "סוף סוף ראינו שהעד לא אמין, ושאי אפשר בעזרתו לתמוך בהוצאת כתב אישום. ראינו שכל הדברים שיש להם קונוטציה לפלילים, מתנפצים", ציין היום (ראשון) בסיפוק עורך הדין אלי זהר.
 
בעיית אמינות. טלנסקי ועו"ד זהר
 בעיית אמינות. טלנסקי ועו"ד זהר 
 צילום: רויטרס 
 
בחקירה היום נשבר טלנסקי, והודה כי בחקירתו במשטרה "שמו מילים בפיו". בתגובה טענו בפרקליטות כי עדותו בחקירה מגובה במסמכים ובעדויות אחרות, וכי מה שהוצג בבית המשפט אינו רלבנטי לעיקר - והוא שראש הממשלה אולמרט קיבל כספים מטלנסקי.

עורך הדין נבות תל צור, גם הוא חבר בצוות ההגנה, האשים את השוטרים בניסיון להשפיע על העד. "ראינו תמונה קשה של חקירת משטרה", ציין תל צור. "העד אמר דברים שהשוטרים רצו לשמוע, ועל זה רוצים להפיל ממשלה. אנו מרוצים ממה שקורה אבל הלב נחמץ מפני שאנו מוכיחים שזו עדות מעובדת".

מנגד, בפרקליטות מנסים להמעיט בחשיבותה של העדות. פרקליט המדינה, משה לדור, הבהיר כי העדות עדיין לא הסתיימה. "רשמים וספינים הם לא מאתנו, לא מהתביעה. אתם ניזונים בכל פעם מהצד האחר", אמר לדור.

ז'ק חן, פרקליטו של טלנסקי, טען כי לא ניתן לבסס על סמך העדות של מרשו כתב אישום. לדבריו, "כולם מסכימים שטלנסקי נתן כסף לאולמרט. מנסים להעמיס בבית המשפט את כל צרות העולם על מרשי, אבל הוא אינו הבעיה של אולמרט".

מוטי מורל, יועץ התקשורת של טלנסקי, תקף את היחס שבו נוקט צוות ההגנה כלפי העד. "יש מלחמה פסיכולוגית מצד אנשי ראש הממשלה נגד טלנסקי - הם אומרים שהם ימחצו אותו. אם אסי אבוטבול היה אומר דבר כזה היו מייד מכניסים אותו לבית הסוהר". את הסתירות בעדותו של טלנסקי נימק מורל בכך שהוא היה נתון תחת לחץ עצום בחקירות המשטרה ובבית המשפט. "זה תהליך טבעי", סיכם.

בסביבתו של ראש הממשלה בסך הכול מרוצים. "אנחנו לא מצפים לדרמות מהסוג שרואים בסרטים, שהעד יתמוטט לפתע על דוכן העדים. אנו מצפים למשהו מהסוג שראינו היום - שהוכחנו שהעד המציא דברים ושהוא עצמו הודה בזה בסופו של דבר".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by