בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
מי המדליף? 
פרקליטי רה"מ: לחקור מי פרסם העדויות 

פרקליטי רה"מ: לחקור מי פרסם העדויות

 
מי המדליף? |
 
רונן ליבוביץ`

עורך דינו של ראש הממשלה, נבות תל צור, קרא לפרקליט המדינה לפעול למיגור תופעת פרסום עדויות מתוך החקירה. לדור אישר כי מדובר בתופעה חמורה, אך הביע חוסר אמון שמקורה בעובדי ציבור. בנוסף, הוא ביקש לשקול את הארכת העדות המוקדמת של טלנסקי. בינתיים, טלנסקי טען כי אינו זוכר שהעניק לאורי מסר ייפוי כוח

 
 
 
 
 
 
 
 
 
היום הרביעי לחקירתו הנגדית של עד המפתח בפרשת המעטפות, מוריס טלנסקי, נפתח הבוקר (שני) בצל פרסומי תמלילי העדויות של ראש הממשלה. בעקבות ההדלפות קוראים בצוות ההגנה של אולמרט לפרקליט המדינה, משה לדור, לפתוח בחקירה.
 
אינו זוכר אם העניק ייפוי כוח. טלנסקי
 אינו זוכר אם העניק ייפוי כוח. טלנסקי 
 צילום: GettyImages 
 
החקירה היום עוסקת בקשרים עם המקורב לראש הממשלה, אורי מסר, ובדומה לאתמול, גם הפעם נתגלו בה סתירות בעדותו של העד. טלנסקי טען כי אינו יודע אם מסר הוציא מחשבונו כספים ללא רשותו, והוסיף כי אם אכן עשה כך - עליו ללכת לכלא. בתגובה הציגו פרקליטיו של ראש הממשלה ייפוי כוח שנתן טלנסקי למסר, ולפיו הוא מוסמך לפתוח חשבונות בנק בשמו, להקים חברות, ולייצג אותו בכל פעולה משפטית. טלנסקי טען בתוקף כי אינו זוכר שנתן למסר את ייפוי הכוח.

עורך הדין נבות תל צור התייחס להדלפות. "ביומיים האחרונים אנו עדים לפרסומים חסרי תקדים של עדויות ראש הממשלה בחקירה", אמר. "אנו רואים קשר ישיר בין מה שקורה באולם לבין עוצמת הפרסומים. יש שם תשובות של נחקרים אחרים, כולל ראש הממשלה. אנו קוראים לפרקליט המדינה לעשות מעשה ולהפסיק את התופעה הזו".

בתגובה אישר לדור כי אכן מדובר ב"תופעה חמורה ביותר". "אני מקווה שינקטו הצעדים ויתגלה מי מסר את החומרים לתקשורת. אם יתברר מי המדליפים יינקטו כל הצעדים", אמר.

לדור הטיל ספק בכך שלהדלפות אחראים גורמים במשטרה או בפרקליטות. "אין לי שום סיבה לחשוד שהחומרים הגיעו מדי עובדי ציבור ואיני מעלה על דעתי שההגנה מסרה אותה". לדור הוסיף ואמר כי "החומרים שהודלפו על מנת לפגוע בחקירה נמצאו לא רק בידי המשטרה, לא רק בידי הפרקליטות, אלא גם בידי צוות ההגנה והדוברים של ההגנה, ואין לי מושג כרגע, ואני מקווה שכן יהיה מושג, איך הם הודלפו".

כשעו"ד נבות ציין בתגובה כי "אין ספק מי נפגע מהפרסומים האלה", השיב לדור: "כדי להיראות נפגע, אנשים גורמים לדברים כאלה לפעמים".

נוסף על כך ביקש לדור מבית המשפט פעם נוספת, לשקול את הארכת העדות המוקדמת של טלנסקי, מעבר ליום שלישי. "לא יעלה על הדעת שלא תינתן לשולה זקן ההזדמנות לחקירה נגדית. אם טלנסקי יסיים את העדות ועו"ד מיכה פטמן, פרקליטה של זקן, לא יציג לו חקירה נגדית, זה יתבטא בקיפוח שלה להתגונן", נימק.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by