בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
תמיכה מפתיעה 
ריבלין: אין לשלול את הפנסיה לבשארה 

ריבלין: אין לשלול את הפנסיה לבשארה

 
תמיכה מפתיעה |
 
רונן ליבוביץ`

חבר הכנסת רובי ריבלין הביע התנגדות לשלילת הפנסיה מחבר הכנסת לשעבר, עזמי בשארה, ואמר בוועדת הכנסת שדנה בנושא כי אי אפשר להעלות על הדעת שבגין חשד ישללו זכויות של אדם. יוצרים מצב שכל מי שלא ימצא חן בעיני השלטון או שלטון החוק, יחשידו אותו וכך ימנעו ממנו זכויות". מנגד הציע ח"כ דוד רותם "להתקין טלפון לטובת בשארה בסוריה"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
וועדת הכנסת דנה היום (שלישי) בהצעת החוק שיזם ח"כ דוד רותם (ישראל ביתנו) לשלילת תשלומי ישללו תשלומים מחבר כנסת החשוד בעבירה המסכנת את בטחון המדינה. חבר הכנסת רובי ריבלין הביע התנגדות להצעה לשלול תשלומים מחבר הכנסת לשעבר, עזמי בשארה, החשוד בעבירות נגד ביטחון המדינה והסביר כי "אי אפשר להעלות על הדעת שבגין חשד ישללו זכויות של אדם. יוצרים מצב שכל מי שלא ימצא חן בעיני השלטון או שלטון החוק, יחשידו אותו וכך ימנעו ממנו זכויות".
 
חברי הכנסת דנו בשלילת הפנסיה לעזמי בשארה
 חברי הכנסת דנו בשלילת הפנסיה לעזמי בשארה 
 צילום: GettyImages 
 
ח"כ דוד רותם (ישראל ביתנו) תקף בדיון את היועצת המשפטית של הכנסת, נורית אלשטיין המתנגדת להצעת החוק שיזם לדבריו, "לפי היועצת המשפטית של הכנסת, היה צריך להתקין גם טלפון בסוריה. הכוונה שלי היא רק להשהות את התשלום עד שיתברר אם הוא הורשע או לא. אם לא יוגש כנגד חבר הכנסת כתב האישום, יוחזרו כל התנאים של חבר הכנסת".

אלשטיין אמרה בתגובה כי "אני לא יודעת במה חשוד ח"כ לשעבר בשארה והיועץ המשפטי לממשלה לא כותב במה הוא חשוד. בשארה התבקש לחקירה לאחר שהתקיימה לגביו חקירה סמויה שאושרה על ידי בית המשפט העליון. הוא ביקש לצאת לחו"ל. אפשר גם לאסור עליו לצאת לחו"ל אבל זה לא מה שנעשה".

ח"כ יצחק לוי (איחוד לאומי-מפד"ל) אמר בדיון בועדת הכנסת כי "בשארה קרא ללבנון ולחיזבאללה להמשיך בלחימה נגד ישראל וזה ממש כמו לירות טילים על מדינת ישראל. האיש פעיל נגד מדינת ישראל ולכן צריך להפסיק לו את הפנסיה.
 

ח"כ זחאלקה: חברי הכנסת מתנהגים כמו פיל בחנות חרסינה

 
יו"ר סיעת בל"ד בכנסת, ח"כ ד"ר ג'מאל זחאלקה, אמר בדיון בועדת הכנסת, כי מדובר ב"חוק פוליטי, המונע מנקמנות נגד בשארה." לדבריו, אלה שמציעים לשלול את התשלומים מבשארה מנסים לזכות "בפופוליסטיות זולה בציבור ובדרך הם רומסים ברגל גסה את עקרונות החוק ואת חוקי היסוד." זחאלה טען כי חברי הכנסת חברי הכנסת המציעים לשלול מבשארה את התנאים שהוא זכאי להם מתנהגים כמו "פיל בחנות חרסינה". עוד אמר כי הפנסיה היא רכוש פרטי ושלילתה היא פגיעה בזכות הקניין החוקתית.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by