בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
בתים הוצפו בתל-אביב, מדינה שלמה בפקק 

בתים הוצפו בתל-אביב, מדינה שלמה בפקק

 
 
חדשות נענע

בהרצליה ובתל אביב הופסקו הלימודים במספר בתי-ספר, פקקים ברוב כבישי הארץ. שכונות בדרום תל-אביב הוצפו. בבת-ים קרס עגורן על בית מגורים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מזג האויר הסוער ימשך עד לסוף השבוע, כך מסר החזאי התורן. ביומיים האחרונים ירדו באזור המרכז יותר מ-20 מ"מ של גשם. הלילה צפוי שלג בפסגות הגבוהות, אך עוד לא ברור אם גם ירושלים תתכסה בשלג. הגשמים העזים והקור גורמים לשיבושים בכל רחבי הארץ. בהרצליה הופסקו הלימודים בבית-הספר "גורדון" בשל מים שהחלו לחדור לכיתות. גם בתל-אביב הופסקו הלימודים במספר בתי-ספר. במושב נווה אטיב שליד החרמון הופסקו הלימודים עקב השלגים הכבדים.

בבת-ים קרס עגורן על בית-דירות ברחוב שפרינצק. הבניין נפגע בצורה קשה, אך לא היו נפגעים בנפש. בשעה זו מחפשת עיריית בת-ים דיור חליפי למשפחות שדרו בבניין.

בתל-אביב הוצפו מספר שכונות בדרום העיר כתוצאה מהגשמים העזים ומניקוז לקוי. צוותים של העירייה והצבא מפנים את התושבים משכונת הארגזים בדרום תל-אביב ומשכונת פרדס דקה ביפו. בחלק מהמקרים משתמשים כוחות ההצלה בסירות גומי לחילוץ התושבים. מנתיבי איילון נמסר כי אין בינתיים סכנה לסגירת כביש מספר אחד.

גל"צ מדווחת על פקקים בכבישים רבים ברחבי הארץ. הכניסה הדרומית לאזור נחסמה בשל שלולית ענקית, כבישים נחסמו עוד באזור בית-זית. כביש מספר אחד פקוק בחלקים גדולים, כמו כן סתומות רוב היציאות מתל-אביב ואליה.

בחרמון משתוללת סופת שלגים מהבוקר. מהחרמון נמסר כי גובה השלג באתר העליון הגיע כבר ל-60 ס"מ. ממנהלת הכינרת נמסר כי מפלס הכינרת עדין לא עלה, אולם בודאי יעלה בימים הקרובים כתוצאה מזרימת הנחלים לימה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by