בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
נחשפו לציבור 
הותרו לפרסום שמות ה"עבריינים במדים" 

הותרו לפרסום שמות ה"עבריינים במדים"

 
נחשפו לציבור |
 
איריס מיזן

בית המשפט התיר לפרסום את שמות השוטרים אשר מואשמים בהנחת מטעני חבלה מתחת למכוניתו של העבריין מנהריה מיכאל מור. השופט רון שפירא כתב בהחלטתו כי "האינטרס הציבורי גובר על האינטרס של הנאשמים"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בית המשפט המחוזי בחיפה התיר לפרסם את שמותיהם של הקצין, שלושת הבלשים והאזרח הנאשמים בהכנת מטעני נפץ ובניסיון לפגוע בעבריין מיכאל מור מנהריה ובן אחיו בשנה שעברה, החמישה הם רפ"ק יניב אשור, הבלשים רמי מוסא, אלדד חדד ויוסי לוי והאזרח רן קרויטר.
 
השופט כתב בהחלטתו כי "האינטרס הציבורי גובר על אינטרסם הנאשמים"
 השופט כתב בהחלטתו כי "האינטרס הציבורי גובר על אינטרסם הנאשמים" 
 צילום: (צילום: חדשות 10) 
 
ההחלטה עצמה ניתנה לפני כשלושה ימים אך ביצועה עוכב, בהוראת השופט רון שפירא, כדי לאפשר לנאשמים לערער לבית המשפט העליון - דבר שלא נעשה בסופו של דבר. השופט שוכנע כי אין עוד עילה וצידוק לאיסור הפרסום וכי בנסיבות העניין גובר האינטרס הציבורי.

השופט שפירא נתן החלטתו זו במסגרת בקשתם השנייה של מיכאל מור ובני משפחתו לבטל את צו איסור הפרסום על שמם של הנאשמים, שהינם שוטרים ואזרח, אשר הואשמו על-ידי המחלקה לחקירות שוטרים בחשד להנחת שני מטעני חבלה.

מטען אחד (שלא התפוצץ) הונח מתחת לרכב הנמצא בחזקתו של מיכאל מור, והשני (שהתפוצץ) הונח במרפסת ביתו של רפי בן שלום. בעקבות זאת הוגש נגד הנאשמים הפלונים כתב אישום שייחס להם עבירות של היזק בחומר נפץ; עבירות בנשק; מרמה והפרת אימונים.

יצוין כי מיכאל מור מרצה כעת מאסר ונטען כי הוא עומד בראש ארגון פשיעה הפעיל, בעיקר, באיזור העיר נהריה. המבקשים האחרים הם בני משפחתו. המדינה המאשימה ביקשה במועד הגשת כתב האישום כי יוצא צו איסור פרסום על כל פרט שיש בו כדי לחשוף את זהותם של הנאשמים הפלונים זאת עקב חשש לשלומם ולבטחונם.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by