בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
התביעה: נמרודי נקט בשיטות של המאפיה 

התביעה: נמרודי נקט בשיטות של המאפיה

 
 
חדשות נענע

נמרודי השאיר שקיות עם כספים לרפי פרידן מאחורי קברה של אחותו. הזין את חוקרי המשטרה במידע כוזב כי ידע שמאזינים לשיחותיו

 
 
 
 
 
 
 
 
 

היום (רביעי) בצהריים הוגשו לבית-המשפט המחוזי בפתח-תקוה סיכומי התביעה במשפטו של עפר נמרודי. במהלך הצגת פרטי האישומים השונים על ידי נציגי התביעה נתבררו פרטים רבים נוספים על שיטותיו של נמרודי. כך מתברר כי נמרודי נקט בשיטות מתוחכמות בכדי להפעיל את קשריו הענפים בצמרת המשטרה.

מתוך עדותו של עד המדינה יגאל תם עולה כי נמרודי אמר לו בפרוש כי "יש לו קשרים במשרד היועץ המשפטי לממשלה אליקים רובינשטיין ובמשרדה של עדנה ארבל". לפי תם, אמר לו נמרודי כי יש פקידה במשרד שהוא מכיר את החבר שלה, ובאפשרותו לבדוק אם יתקיימו פגישות בקרוב עם רפי פרידן בענינו.

כן נודע עוד על השיטות בהן נקט נמרודי בכדי לשחד את משתפי-הפעולה שלו. לחוק רפי פרידן השאיר נמרודי שקיות ובהן כסף, אותם החביא מאחורי קברה של אחותו בבית העלמין בסביון. לפי תם, ביקשה עדת המדינה רחל דוידוביץ שני שעונים יקרים בעבור "עזרתה" לנמרודי.

מעדותו של עד המדינה ציון ששון עולה כי נמרודי השתמש ב"שמות קוד" למשתתפים בפרשה. כך למשל זכה רב-פקד אריה צימרמן לכינוי "צ`רציל". ששון סיפר כי נמרודי ידע על האזנות שבוצעו לשיחות טלפוניות שניהל. ביודעו על ההאזנות, הטעה נמרודי את חוקרי המשטרה בפרטים כוזבים, בין היתר גם בשיחותיו עם ששון.

בשעה זו נמשכים השמעת הנימוקים לכתב האישום בבית-המשפט. היום בערב יתן בית המשפט את החלטתו בנוגע להארכת מעצרו של נמרודי עד תום ההליכים נגדו.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by