בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
החקירה נמשכת 
מסתמן: אולמרט ייחקר שוב ביום שישי 

מסתמן: אולמרט ייחקר שוב ביום שישי

 
החקירה נמשכת |
 
רונן ליבוביץ` וברוך קרא

פרקליטיו של ראש הממשלה נענו לבקשת החוקרים לחקירה נוספת, הרביעית במספר. מוקדם יותר תקף היועץ המשפטי לממשלה את התנהלותו של אולמרט במהלך החקירה ואמר כי הוא מקשה על חוקריו. "המשטרה נתקלת בקשיים לא מבוטלים בתיאום מועדי חקירות עם ראש הממשלה, כמו גם קביעת משכן, קשיים בהם לא נתקלה בחקירות של אנשי ציבור אחרים, לרבות ראשי ממשלה קודמים"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ראש הממשלה, אהוד אולמרט, צפוי להיחקר ביום שישי הבא פעם נוספת, אחרי שחוקרי היחידה הארצית לחקירות הונאה ביקשו ממנו לפנות את זמנו והוא נענה לבקשתם. פרקליטיו של אולמרט הודיעו למשטרה כי הם מסכימים לקיום החקירה, אך טרם פורסמה הודעה רשמית בעניין.
 
מזוז על אולמרט: "על ראש הממשלה להעמיד עצמו לרשות גורמי החקירה"
 מזוז על אולמרט: "על ראש הממשלה להעמיד עצמו לרשות גורמי החקירה" 
 צילום: רויטרס 
 
בתוך כך האשים הערב (חמישי) היועץ המשפטי לממשלה, מני מזוז, את אולמרט, בכך שהוא מערים קשיים על חוקריו במסגרת החקירה של "פרשת מעטפות הכסף".

"המשטרה נתקלת בקשיים לא מבוטלים בתיאום מועדי חקירות עם ראש הממשלה, כמו גם קביעת משכן, קשיים בהם לא נתקלה בחקירות של אנשי ציבור אחרים, לרבות ראשי ממשלה קודמים", כתב מזוז לבג"צ בתשובה לעתירה שהגיש העיתונאי יואב יצחק, שפנה לבית המשפט בדרישה להורות לראש הממשלה להודיע על נבצרות זמנית.

"עמדת היועץ המשפטי לממשלה היא כי על ראש הממשלה להעמיד עצמו לרשות גורמי החקירה כאשר הוא מתבקש לעשות כן, בהתאם לצרכי החקירה ובתוך זמן סביר", כתב מזוז לבג"צ.

"צרכי החקירה, כמו גם עיתויה ומשכה, נקבעים על ידי גורמי החקירה המוסמכים, בהנחיית היועץ המשפטי לממשלה ופרקליט המדינה, כפי שנדרש. ואכן יש צרכי מדינה דחופים שבסמכות ואחריות ראש הממשלה, העשויים להקשות על תיאום מועדי החקירה. עם זאת, על ראש הממשלה מוטלת החובה לעשות כל שלאל ידו במגבלות אלה על מנת להיענות לצרכי החקירה", לשון התשובה.

בעניין הנבצרות עצמה כתב מזוז: "שאלת הנבצרות של ראש הממשלה להמשיך בכהונתו אינה עניין להכרעה משפטית, אלא עניין לראש הממשלה ולמערכת הפוליטית והציבורית לענות בו".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by