בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
חיסול בחברון 
חברון: חוסל מבוקש בכיר בחמאס 

חברון: חוסל מבוקש בכיר בחמאס

 
חיסול בחברון |
 
אלון בן דוד ואוהד חמו

שיהאב נתשה, מבוקש פעיל חמאס חוסל הלילה בחברון לאחר שסרב להכנע לכוחות צה"ל, שירות הביטחון הכללי והימ"מ שצרו על ביתו. זאת לאחר שהתקבל מידע מודיעיני על כך שהוא אחראי לפיגוע במרכז המסחרי בדימונה בחודש פברואר האחרון

 
 
 
 
 
 
 
 
 
כוחות הביטחון חיסלו הלילה (ראשון) בחברון את בכיר חמאס, שיהאב נתשה, האחראי לפיגוע בדימונה בחודש פברואר השנה בו נהרגה אישה ונפצעו עשרות. נתשה חוסל לאחר מצור ממושך על ביתו, משסירב להיכנע לכוחות צה"ל, שירות הביטחון הכללי והימ"מ שצרו על ביתו ופתח לעברם באש.
 
הפעילות של כוחות הביטחון בחברון בתוך חברון התחילה עוד אמש. בעקבות מידע מודיעיני הגיעו יחידה מיוחדת של משמר הגבול, צה"ל והשב"כ לתוך העיר ומליל אמש החלו לכתר מבנה שבו הסתתרו מבוקשי חמאס. במקום התפתחו חילופי אש כבדים, וכן פיצוצים נשמעו מתוך המבנה, ככל הנראה ממטעני חבלה שנשאו עליהם המחבלים.

הבוקר נמצאה במקום גופת מחבל ומבוקשים נוספים נעצרו. לא היו נפגעים בקרב כוחות הביטחון בפעולה. בצה"ל בודקים אם המחבל אכן עומד מאחורי תכנון הפיגוע שאירע במרכז המסחרי בדימונה בפברואר האחרון, בו נהרגה אישה ונפצעו עשרות.

הזרוע הצבאית של חמאס, גדודי עז א-דין אל-קסאם, פרסמו הודעת נקם בתגובה למותו של נתשה בה נאמר כי תגובתם לחיסול שאירע הלילה תהיה "מהירה וכואבת".
 
 
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by