בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
מתקפה חריפה 
"עשו מסחרה פוליטית בועדת הכספים" 

"עשו מסחרה פוליטית בועדת הכספים"

 
מתקפה חריפה |
 
רונן ליבוביץ`

היו"ר היוצא של ועדת הכספים, ח"כ סטס מיסז'ניקוב יוצא במתקפה חריפה על התנהלות הממשלה במינוי ח"כ אבישי ברוורמן למחליפו • "מפלגה כמו ש"ס קיבלה 250 מיליון ש"ח משום שהתנגדה לכניסתו של ברוורמן לתפקיד. התוספת שקיבלה היא בושה וחרפה", אמר • הוא טען עוד "קונים מפלגה בכסף כדי לתת עוד אוויר לנשימה לממשלה ולקואליציה שמזמן הפסיקה לתפקד. אני מקווה שהממשלה הגיעה לסוף דרכה ומקווה שהבחירות יגיעו כמה שיותר מהר"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חבר הכנסת סטס מיסז'ניקוב (ישראל ביתנו), יו"ר ועדת הכספים היוצא, יצא בהמתקפה חריפה על התנהלות הממשלה בכל הקשור לחילופי התפקידים בועדת הכספים. "היתה מסחרה פוליטית על ראשות ועדת הכספים. מפלגה כמו ש"ס קיבלה 250 מיליון ש"ח משום שהתנגדה לכניסתו של ח"כ אבישי ברוורמן (עבודה) לתפקיד", דברי מיסז'ניקוב.
 
מיסז'ניקוב: מקווה שהממשלה הגיעה לסוף דרכה
 מיסז'ניקוב: מקווה שהממשלה הגיעה לסוף דרכה 
 צילום: רויטרס 
 
היו"ר היוצא המשיך "התוספת שקיבלה ש"ס היא בושה וחרפה. כסף זה בא על חשבון הסטודנטים, על חשבון חינוך, פריפריה, נוער מנותק ומה לא. קונים מפלגה בכסף כדי לתת עוד אוויר לנשימה לממשלה ולקואליציה שמזמן הפסיקה לתפקד. אני מקווה שהממשלה הגיעה לסוף דרכה ומקווה שהבחירות יגיעו כמה שיותר מהר".

במסיבת עיתונאים לקראת סיום כהונתו, קרא מיסז'ניקוב, שכיהן כיו"ר ועדת הכספים כשנה וחצי, לממשלה לקיים דיון ציבורי במסגרת ההוצאה הציבורית. "יש לבדוק האם צריך להוריד את החוב החיצוני על חשבון המחייה של הדורות הנוכחיים על מנת שהדורות העתידים יחיו יותר טוב", אמר.

כמו כן מיס'ניקוב טען כי חוק ההסדרים צריך לעבוד מהעולם. לדבריו, "הצלחנו לקצץ 70% מחוק ההסדרים ואת היתר עיקרנו על ידי כך שהוצאנו מהחוק את הצעת האוצר לקיצוץ בקצבאות.

היו"ר היוצא התלונן על התנהלות משרד האוצר שלטענתו לא שיתף את הוועדה בבניית תקציב המדינה. "בוועדת הכספים לא היינו שותפים לבניית תקציב. אנו לא מכירים את הבסיס לבניית התקציב. אני לא ראיתי שבתקציב 2008 המשרדים שאמורים היו לבצע את היעדים התקציבים, לא קיבלו תוספת תקציב. אני מקווה שברוורמן יוביל את הנושא שועדת הכספים תוביל את בניית התקציב".

עוד ביקש לציין כי "בשום פנים ואופן לא הייתי עושה דברו של האוצר. היתה הידברות ישירה בינינו".
 
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by