בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
נכנס לתפקיד 
"צריך להפסיק לחוקק עצמנו לדעת" 

"צריך להפסיק לחוקק עצמנו לדעת"

 
נכנס לתפקיד |
 
רונן ליבוביץ`

ח"כ ישראל חסון, היו"ר הנכנס של ועדת הכלכלה בכנסת, אמר כי "תחת הנהגתי הוועדה הזו תפעל אחרת". הוא הציב לעצמו שלושה יעדים בהם תתרכז עבודת הוועדה: קידום עסקים קטנים, תשתיות ודאגה לקידום הנגב והגליל

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ח"כ ישראל חסון (ישראל ביתנו) יומנה ביום שלישי הקרוב ליו"ר ועדת הכלכלה במקומו של ח"כ גלעד ארדן (ליכוד). במסיבת עיתונאים שקיים היום (ראשון) לכבוד כניסתו לתפקידו אמר כי "המציאות שבה אנו מחוקקים את עצמנו לדעת חייבת להסתיים".
 
ח"כ ישראל חסון: "אצלי הוועדה תפעל אחרת"
 ח"כ ישראל חסון: "אצלי הוועדה תפעל אחרת"  
 צילום: אתר הכנסת 
 
"אני מתכוון לנהוג אחרת מכפי שוועדת כלכלה נהגה עד כה. תחומי עיסוק של הוועדה יהיו שונים ולא דווקא בענייני חקיקה.כמו כן, הבקרה של וועדת הכלכלה על פעילות המשרדים תכנון מול ביצוע אינו מהמשופרים והנושא הזה הוא בנפשנו", אמר חסון.

ח"כ חסון הציג שלושה יעדים ראשוניים אותם בכוונתו לקדם. היעד הראשון הוא קידום עסקים קטנים ובינוניים והסרת חסמים ביורוקרטים. לדבריו, "המציאות היא שהבירוקרטיה חובטת בכל יוזמה ויזמות בקשת גדולה של תחומים".

היעד השני הינו תחום התשתיות. "במדינת ישראל ישנה תרבות התנהלות כמו הטוטו על מפלס הכינרת. אנו יודעים שנגיע למחסור ובמקום לעצור בזמן אנו מהמרים מתי ניפגש איתו. בתחום התשתיות אני חרד למחיר שנצטרך לשלם במידה ואנו נקצץ בחקלאות בגלל המחסור במים ולא יהיו לכך השלכות כלכליות בלבד. אנו חייבים להתייחס כבר עכשיו לתחום ייצור החשמל כדי שלא נגיע למשבר גם בתחום זה".

התחום שלישי, על פי חסון, הינו הדאגה לנגב והגליל. "אנו מאבדים את העסק ונמצאים בדהירה מטה, ואם עמדנו על פי תהום בשנים הקרובות אנו נעשה צעדים גדולים קדימה". בנוסף, הביע חסון התנגדות לחוק סינון האתרים. "תפיסת העולם שלי על האינטרנט שונה מזו של שר התקשורת. אמרתי כבר שזו שגיאה לפעול בצורה בה הוא פועל".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by